Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sportról, kondiból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sportról, kondiból nem jönnek haverok velem discoba csajozni, akkor egyedül keringjek a discoban éjszaka meg neten írogassak csajoknak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme szerencsétlenkedned egyedül egy szórakozóhelyen vagy fesztiválon, ahol 3-6szor annyi a férfi. Majd pont egy magányos, barátok nélküli lúzerrel fognak leállni a csajok, amikor ott a sok banda király.
2017. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet csajozni diszkóban? Valaki mondja má meg! A zene túl hangos és béna, a padló ragad a piától (jó esetben attól), meg drága az ital, hanjalban úgy kell hazakószálni, mindenki pasijával megy, vagy azért hogy a barátnőivel szórakozzanak. A maradék nő aki pasizni megy, arra meg nyáladzik még 10 másik kan. Köszi nem.
2017. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És amíg az egyedülálló csávók a discoban vannak addig az átlag egyedülálló lány mit csinál? Élőben meg facebookon chatel egész délelőtt egy barátnőjével arról, hogy az RTL-en melyik szépfiú helyes és hogy az osztályban a legjobbképűbb fiú hogyan mozdította meg a kisujját 6 héttel ezelőtt?
2017. júl. 19. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, te kik között nőttél fel, de nekem ez a világ eleve ismeretlen. Jó, kondizni kondizok, de nem értem... Miért kell nők után kajtatni úgy, mint mikor éhes ember megy kaját venni? Egyszerűen taszító, hogy valaki nem tud magával mit kezdeni, mindig kell egy haver vagy kell egy nő, aki épp lefoglalja.


Nem tudom, az általad keresett nők mit csinálnak, én például lemegyek futni, olvasok, tanulok, rajzolok, rendet rakok, vagy az otthonom pofozgatom, a neten nézelődök érdekes dolgok után, sorozatozok, filmezek, néha találkozom a barátaimmal és elmegyünk valahova, akár szórakozni is... De sosem tenném életvitelszerűen. Tinderre, Facebookra vagy ide felnézek néha, néha van egy-egy jó beszélgetés vagy téma, de amúgy fel tudom magam találni és nem akarok minden áron emberek között lenni és idegen férfiakkal társalogni. Csúnyábban megfogalmazva, nem viszket ennyire... :D

20L

2017. júl. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!