Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Atomfizikus srác, régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atomfizikus srác, régebben érte egy baleset a munkája során amiről nem akar beszélni, emiatt elég visszahúzódó. Érdemes kezdeni egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez nem jó kérdés, és szerintem ne kezdj vele.

nem azért, amiket írtál róla, hanem ha ez így felmerül benned, nyilván nem vagy belé szerelmes.


nem látom át, miért rossz pont a szemedben, ha vki. fizikus, introvertált és nem dumál egy ilyen tragédiáról csak úgy...


nyilván nem te vagy az a nő, akire szüksége van.

2017. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak attól félek, hogy emiatt nem tud majd megnyílni előttem.
2017. júl. 25. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem. Ha szeret, talán megnyílik. A kérdés, hogy mennyire vonzódsz hozzá. Feleslegesen ne játssz senki érzéseivel.
2017. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem érdemes. Azért nem, mert nincs olyan, hogy egy akármilyen fizikus azt mondja, hogy ő "atomfizikus". Egy tényleges ágát nevezné meg a fizikának, amivel foglalkozik. Ez olyan, mint ha valaki azt próbálná bemesélni neked, hogy ő "bibidoktor". Azért nem mesél a balesetéről, mert még nem tudta kitalálni, mi lehetne az.
2017. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
64%
Lehet, hogy félreszámolt egy 3*2-t és szégyelli. :-/
2017. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Atombaleset?Hàt nem csoda ha nem akar róla beszélni.
2017. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!