Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok egy olyan pasiról, aki nagyon vonzó, de görnyedt a testtartása?

Figyelt kérdés
Mennyire kizáró ok ez, ha amúgy külsőre minden rendben vele? Mennyiben csorbítja ez a vonzerejét?

2017. júl. 25. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet vele élni,de a pasi is tudna ellene tenni.
2017. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Mivel késöbb az úgy fog fájni, hogy mozdulni sem tud majd, így eléggé zavarna, hogy nem fog dogozni.
2017. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Próbál tenni ellene? Ha igen, akkor nem gond.
2017. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is görbe vagyok, sajnos, és akkor fáj bromira a hátam, mikor huzamosabb ideig ki kell húznom magam.


Jó, annyira nem vészes, de szar dolog.

2017. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még tud dolgozni.... Gerinctorna fontos, akkor nem fog fájni.
2017. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most még. Késöbb 100%, hogy nem fog tudni. El lehet ezt lébecolni, meg ráfogni, hogy ilyen azt kész, de ez mindenkinek a saját igénytelensége, hogy nem foglalkozik a testtartásával, aztán késöbb ezért elkopik a porckorong és satöbbi satöbbi. Utána persze lehet panaszkodni. De olyan nincs, hogy vonzó pasi, aki gönye, mert ez a kettő kizárja egymást.
2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A görnyedt tartáson a hátizmok erősítésével lehet segíteni, legjobb az úszás.

A kérdésre válaszolva ha tetszel valakinek nem kizáró ok, ha görnyedt vagy, és ha neked is tetszik a másik úgy is ki fogod húzni magad mellette.

2017. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőmnek van görnyedt tartása, nagyon csúnya a járása is, a hát iszonyatosan olyan, tenni nem akar ellene pedig találtam neki jó gyakorlatokat, amit egyeztettem is egy hozzáértő ismerősömmel aki szintén javasolta hogy még addig tegyen érte ameddig ennyire egyszerűen tud. 25 évesen még nem érzi hogy baja lesz vele, de később nagy gond lesz.

Alapból drága pénzért igaz kéz alól így is ár alatt vettem speciális matracot az ágyra, a barátnőmnek minden baja volt amikor azon kellett feküdni, nem bírta, persze mert rossz a háta és a matrac "rakta helyre" de ez nem 3 napos dolog és persze hogy fájdalommal járt. Persze vissza tettem a régi vacak szivacsot ami kényelmes de hosszútávon gond lesz nekem is ha azon alszom. A matrac félre van téve ha esetleg a barátnőm végre beismeri hogy tennie kéne, és picit szenvedni az eredményért akkor legyen.

Így nincs gond, mert tud hajolni, mozogni, de később gondjai lesznek. Anyukája is hiába ugat vele hogy kezdjen magával valamit, lusta hozzá. A barátnőmnek az az elve hogy mozogjon, tornázzon az akinek szüksége van rá, aki sportos akar lenni és kövér aki le akar fogyni. A barátnőm igaz hogy vékony, nulla sportos alkat, pici pocakja is van, jó most nem szidom az alakját csak mondom mivan, akkor sem tesz ez ellen. Már csináltam volna vele mert nekem sem árt, nem akarta, én meg nem erőltethetem egy felnőtt emberre a dolgot.

2017. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy vonzó ha valaki görnyedt... Hanem azt hogy attól még tud dolgozni.

Ha nem hanyagolja el mint írtam, megcsinálja a gyakorlatokat, illetve mint írták eljár úszni, sok folyadékot iszik, stb egyszóval odafigyel erre akkor nem lesz nagy gond belőle. Ha le se szarja persze, ne csodálkozzon ha gerincsérve lesz...

2017. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!