Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt vagy férfit vagy van itt olyan aki nem azért akar kimenni külföldre hogy jobban keressen mint itthon, hanem azért mert itthon nem talál párt és abban bízik majd külföldön megtalálja az igazit?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem is kimondottan emiatt, de igen ez is benne van.

Szóval:Jelen.

2017. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon sok ilyen ember van, főleg férfiak. Amikor 1990-től beözönlött a sok román férfi Magyarországra, akkor egyből rástartoltak a fiatal, befolyásolható lányokra, hogy a lakhatásukat így oldják meg itt, aztán összeszoktak, családdá váltak.


Több száz ezer román vette el az elmúlt bő 25 év alatt a magyar lányokat előlük, és sok fiú/férfi emiatt kényszerült külföldre és nem a megélhetés miatt.


Alig lehet a külföldi megélhetés, albérletárak mellett félretenni. Persze aki munkásszállón él 2nm-en az biztos tud spórolni.



Szóval a magyar politikusok így herélték ki Magyarországot és egyben Erdélyt, és most csodálkoznak, hogy itt sok férfinek nincs családja, gyereke, Erdélyben meg az ott maradt lányoknak ugyanez a helyzet.


Így lettek kiirtva a magyarok az anyaországban és Erdélyben egy csapásra, hogy számolatlanul lettek ideeresztve a román férfiak az építőiparba, és a nemek arányát nem vették figyelembe, hogy arányosan jöjjenek erdélyi lányok és fiúk, ha már ideeresztik őket.


'90 óta eltelt egy generáció és a népességcsökkenés most érezteti hatását.


A FIDESZ most számolatlanul önti a családi kedvezményeket, 10 milliós CSOK-ot osztogat ész nélkül, miközben térden állva könyörög az erdélyi szavazatokért.


1990-ben beindult építőiparba özönlöttek a román kőművesek, csak aztán itt ragadtak és el is vették a magyar lányokat a magyar fiúk elől, hogy legyen hol aludniuk.


Persze, hogy sokan elmenekültek Magyarországról, köszönhetően az ostoba politikusoknak.

2017. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:) jelen
2017. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Több száz ezer román vette el az elmúlt bő 25 év alatt a magyar lányokat előlük, "


:) Na írkálj már hülyeséget!


Másrészt összejönneka lányok a csóró románokkal is, nem csak a gazdag nyugatiakkal? :)

2017. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg Erdélyből 2007-ig (EU csatlakozásuk) mennyi ember hagyta el Erdélyt, logikusan az anyaországba jöttek, nyelvtudás és akkor még EU csatlakozás híján.
2017. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az életemet akarom élni kint, amihez mindez hozzátartozik.
2017. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki magyar férfiként azért jön Németországba vagy megy az Egyesült Királyságba, hogy ott majd összejön egy helyi nővel. Én 1 ilyen esetről nem tudok. Szedtem már fel német nőt, de az nagyon az alja volt. Néhány hónap után ki is dobtam. Inkább egyedül. A női oldal esélyeit nem tudom. Talán egy csinos, kedves, gyermektelen nőnek, ha jól beszél németül találhat valakit. Sok német srác hoz be ferdeszemű hölgyeket. Nekem konkrétan hányingerem van tőlük. A magyar, orosz nők tetszenek.

A másik oldala a kérdésnek a német nők, modora, kinézete. Akit én kifogtam, azért a szomszéd utcába nem érdemes költözni. Vannak itt is gyönyörű nők. Nézz fel egy magyar és egy német társkeresőre. állíts be szűrőfeltételeket. Nézzd végig az első 100 nőt. Kb. 3:1 -es arány lesz a szimpatikus arcú hölgyek aránya a magyar oldal javára. Ezekért kell megküzdened balkáni cigányként, tört németséggel egy jóképű echte német férfival. A nőkkel ellentétben a német férfiak között több a jóképű, sportos alak mint a magyar oldalon. Konklózióként: Aki Magyarországon nem tud nőt felszedni, az anyanyelvén, egy olyan helyen ahol a kivándorlás miatt többlet van nőkből, annak Németországban ahol a bevándorlás miatt lényegesen rosszabb számára a nemek aránya, nem sok esélye van.

2017. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Hirtelen ezt találtam, a Németországba bevándorlók nemi arányáról. Kék a férfi piros a nő. Németországban emiatt iszonyat féri többlet van, amire rátesz az utóbbi évek muszlim férfiáradata.

2017. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki itt sír a magyar nőhiány miatt és szidja az Erdélyből bevéndorolt férfiakat, miért nem nézi a dolog pozitív vonzatát:

A kivándorlás miatt Erdélyben, Romániában, Bulgáriában, Oroszországban iszonyat nő többlet van. Felülsz Moszkvában a metróra és csak bámulsz mennyi a gyönyörű nő.

Kimész személyesen, vagy válogatsz társkeresőn. Kérdezzd megy Gyuri bácsit, tök mindegy esik vagy emelkedik a tőzsdei árfolyam. Ha szerinted kevés a homok Magyarországon, menj Egyiptomba.

2017. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a magyar férfiak keletre vágynának, Európa s.e..gglyukába.


És nagyon igazuk van, ha azt mondják, nehogy már kitúrja a román a szülőföldjéről, a szülővárosából.


Azért kelljen nekik Erdélybe menni nők után vadászni, mert ideette a fene azt a több száz ezer román férfit?

Azonkívül eltelt egy generáció, nem valószínű, hogy az ottani 40-50éves nőket akarja már bárki is, hiszen felettük elment az élet aktív része, már családot nem tudnak alapítani, csak ha kierőltetik.


Mondjuk itt az önérzetes románok keményen ellepték a gyk fórumot, és fáj nekik az igazság, és ezek a szavak nem az Erdélyben élő férfiak ellen vannak, nem róluk szól!

2017. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!