Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok normális lányokat,mindenhol ribik vannak már szinte.De ha mégis találok egyet akkor elutasit mert nem vagyok az esete.Totál el vagyok keseredve már..mindenfelé szerelmeseket látok és nemigaz hogy nekem nem jut egy lány.Nagyon adok magamra...és sztem csúnya sem vagyok...A múltkor is bepróbálkoztam egy lánynal de nem jöttem be neki..olyan rossz ez az állandó elutasítás.Amúgy már nem vagyok félős srác,simán odamegyek az utcán egy lányhoz ha bejön..Én már nem tudom mit csináljak.Fiúk ti is ilyen helyzetben vagytok?Néha azt érzem,hogy bár úgy néznék ki mint aki bejön sok lánynak:((((((

2017. júl. 31. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyre inkább úgy néz ki, hogy a mesében, Kérdező.

Sajnos itt is ugyanaz a helyzet.

2017. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal hallom....:(
2017. júl. 31. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?:)
2017. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, kedves #3. Sajnos volt időm tapasztalni.
2017. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Lányként írok, de szerintem ezt a kérdést én is feltehetném csak fordított helyzetben. Viszont nem teszem, mert tudom a vàlaszokat.


Nekem pl nagyon fura az, hogy ti, akik mindenfélében jeleskedtek, szorgalmasak vagytok, pénzetek is van jól is néztek ki és úgymond éltek, a legalapvetőbb dolog nem esik le. (Hogy NEM ez a legfontosabb -számomra nem, nem ez az elsődleges bármennyire is hihetetlen) Mégpedig, hogy első perctől kezdve arra vannak sokan kódolva, hogy a párkapcsolat rólad szóljon. Téged tegyen ragyogóbbá. Meg kell tanulni odafigyelni a másikra. Meghallgatni az ő sztoriját. Az ismerkedésnél a másikat kinyitni és az egót egy kicsit elhallgattatni. Mert nem a tudás döngöl földbe, nem a magabiztosság vagy a pénz hanem a mód, ahogyan önmagadat tálalod. Egy igazán intelligens ember ezzel tisztában van szerintem ettől függetlenül lehet,hogy nem megy az ismerkedés. A lényeg, hogy legbelül fölkészülj az "önfeladásra" a "szolgálatra", a kontrollvesztésre. Arra, hogy saját életedet és energiáid valóban megoszd valaki mással. Ez az egyik legfontosabb döntés. Ugrás egy szakadék széléről a mélységbe védőháló nélkül. Egy életen át tartó zuhanás. A tökéletlenséggel való megbarátkozás. A folytonos önigazolás helyett meg kell tanulni a világra és a párunkra napról-napra rácsodálkozni, megbecsülni, fölemelni. Minden élethelyzetben. Ez a szeretet lényege. Ez a legnagyobb bölcsesség és a páros élet valódi és örökös próbája.

Én pl kizártnak tartom a jelenlegi fejemmel, hogy le tudnám élni az életem egy butácska jó menő helyes fiúcskával. Eleve, ha buta, felszínes, akkor nincs jó pasi, legalábbis az én nyilván szubjektív koordináta-rendszeremben olyan szóba sem jöhetne aki mellett úgy érzem nem tanulhatok, nekem fontos,hogy felnézzek a másikra,hogy rá csodálkozzak dolgokra. Persze ez csak egy példa de nekem ez fontosabb mint pl az,hogy szőrös vagy csupasz-e a nemi szerve stb.


19/L

2017. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eszti SZERETLEK nekem TE vagy az ideális;)
2017. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenütt vannak normális lányok és nők.

Lehet a célcsoportoddal van a gond.....

2017. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ott ahol a normalis pasik!!
2017. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6#-os ha tehetném itt is tiltanálak nem csak üzenetben, kérlek hagyjál békén!!!



19/L

2017. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos normális férfiak sincsenek :(

rejtve maradnak a normálisak 30N


Amúgy mindenkinek más a normális

2017. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!