Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
19/f vagyok, és beleszerettem egy csajba, akit még kresztanfolyamon ismertem meg. Pár hónapja volt, de most szerettem csak igazán bele. Egy városban lakunk, bár nem látom nagyon gyakran. Nem is szoktunk beszélgetni, még neten sem. Nem igazán nyitott típus, nem szeret ismerkedni. Nem is merek annyira rá írni, nehogy esetleg megharagudjon. 1 évvel idősebb nálam. Mit tegyek most? Úgy érzem, ő az igazi, sohasem láttam ennyire gyönyörű lányt.

2017. aug. 2. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor összefutsz vele személyesen randira hívod.

Nem neten!

Ha nem vevő rá eltemeted az emlékét a legalsó fiókba jó mélyen a sok kacat közé és soha többé ne merj kattogni rajta!

Majd elhívsz randira mást aki szintén szimpatikus.

2017. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rà,vagy felejtsd el..ez a két lehetőség van
2017. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Személyesen nem menne szerintem, elég félénk típus vagyok.
2017. aug. 2. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Neten beszélgetni sem volt kedve. Élőben meg mindig barátnőkkel van.....
2017. aug. 2. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mindketten így álltok hozzá a dologhoz, akkor ebből sose lesz semmi. Írj neki, hogy szimpatikusnak találtad, szeretnél vele beszélgetni, de nem kell rohannotok sehová sem. Viszont ha nagyon azt fogod érezni, hogy nem nyitott az ismerkedésre, és/vagy nem reagál, vagy rosszul reagál a leveledre, akkor hagyd a francba, bármennyire is szeretnéd őt megismerni.
2017. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!