Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Régen, még kamaszkorom idején nagyon szerelmes voltam egy lányba. Ő akkor azt mondta, nem akar tőlem semmit. De akkor is fura volt az egész, mert sokat foglalkozott velem, bámult állandóan, meg üzengetett, hogy álljak le, állítsam le magam, meghogy, köztünk nem lehet semmi...


Azóta eltelt 5 év. Én hazajöttem külföldről, mostmár itthon akarok élni. Találkoztam újra a leányzóval. Semmilyen reakciót nem váltott már ki belőlem. Teljesen túl léptem rajta. Ám ő rám hajtott. Először persze egy közös barátunkkal üzent, hogy ma már örülne nekem. Erre én WTF?? Ott volt az egész kamaszkorunk, s semmi. Erre most hirtelen belém esik...


Volt egy falunap. A végén egy utcabállal megspékelve. Én ott egyedül ácsorogtam. A szóban forgó lány is ott volt, nézett, mosolygott rám. Próbáltam ignorálni, de nem adta fel. Oda jött. Beszélgettem vele egy kicsit. Ott elmondtam neki, hogy én már túlléptem a dolgon. 6-7 éve még jó lett volna ez. Aztán azzal jött, hogy akkor is már felkeltettem az érdeklődését, de félt, meg ilyenek...


Végül is, értelmes, kedves lányról van szó. Kihasználni biztos nem fogom, nem fekszem le vele. Mondtam is neki, hogy "gyönyörű lány vagy, rajtam kívül meg sok normális fiú van, akik lehet téged akarnak".


Azóta is gyakran ír nekem messengeren kedves dolgokat. De azért még nem zaklat.



2017. aug. 5. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van barátnőd? Akkor meg mire vársz?
2017. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem tudod elképzelni vele, akkor írd meg neki udvariasan, hogy bocs, de nem. Ennél többet nem tudsz tenni. Ha meg nem ért a szóból, ne válszolj vissza neki, majd leesik előbb utóbb...
2017. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó sok pénzt hoztál haza külföldről? Csak úgy kérdezem.
2017. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es, nincs, de akkor sem érdekel már ő.


2-es, szóban, és facen is megírtam neki, hogy bocs, de túlléptem rajtad.


3-as, tudtam a pénzből házat, autót, gamer pc-t venni, s még van belőle, itthon pedig jó állást kaptam.

2017. aug. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!