Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindeniknek más a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindeniknek más a szép akkor van olyan nő akinek pl. a nagy kövér Molnár Krisztián kinézetű pasi jön be?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de mint mindenben, itt is van egy határ azért.
2017. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszabb ***** válasza:
11%
2017. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy oltári nagy közhely, hogy mindenkinek más a szép, és egyáltalán nem igaz, különösen a nőkre nem.
2017. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mikor lesz vége a nyári szünetnek... :( Két hét bőven elég lenne a mai fiataloknak... :D
2017. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
95%
#3 igaz pedig, csak fél igazság!! és ettől undorító már itt ahogy használják. Egyéni szinten változó mi a szép, de valahogy van az sejtésünk, hogy társadalmi szinten is viszont, pl 100 nőből ha egynek tetszene akkor már sokat mondtam.
2017. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Na igen, kedves "a szépség relatív" felhasználók, lehet jelentkezni, hogy ki megy el Krisztiánnal egy kis etyepetyére ;)
2017. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez mekkora ökör kérdés....

Egyfelől: mindenkinek más testalkat jön be. Van akinek a sovány, van akinek az átlagos, van akinek a duci. Ez utóbbi ritkább, de akad ilyen is. Ettől még nem biztos hogy a fent említett úriember kéne neki. Lehet hogy simán bejönnek neki a mackós pasik, pocak meg miegymás, de általában mindenki az egészséges verziót szereti mindenből. Azaz a mackós pasi, aki bicajozik, úszik, van rajta izom is, az vonzó sok nőnek, ahogyan a vékony alkat másoknak. De az extremitásokat csak rendkívül kevesen szeretik.


A másik fontos dolog: akibe beleszeretsz abba általában az összhatás, kisugárzás miatt szeretsz bele. Nekem pl mindig bejöttek az alacsony pasik, akik nem önbizalomhiányosak. Az exem 165 cm magas férfi volt, kb 12 évig a párom. Sok nő rá se nézne egy pasira ilyen magassággal.


Igen, elmondhatjuk hogy ami a személyes ízlést illeti, mindenkinek más a szép - de ettől még lehet olyan ember aki szinte senkinek sem jön be. (vagy olyan keveseknek, hogy az már elenyésző) Amúgy az illető úriembernek a stílusa ha jól tudom kifogásolható. Ha tényleg jó fej lenne és lenne értelme annak amit csinál, biztos vagyok benne, hogy lennének női rajongói.

2017. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt!

Gondolj bele, őt hányan ismerik, aztán mégse kell közülük senkinek!

Akkor se, ha nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

2017. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es: " ...biztos vagyok benne, hogy lennének női rajongói"



te lennél?

2017. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szépség relatív,de van az a szint,hogy mégsem... :-D

Amúgy meg áruljátok el,légyszi,kiről beszéltek!Ő valami napisz..r szintű oldal celebje???

2017. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!