Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a nők az exogámia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők az exogámia miatt akarnak néger férfiakkal járni?

Figyelt kérdés

Rátaláltam egy jó férfioldalra. (ferfihang.hu) Ott nagyon okosan elmagyarázzák azt hogy miért nincs nagyon sok férfinak barátnője. Ott írják hogy minden nő ösztönösen vonzódik az idegenekhez mert egzotikusak. Ezt hivják exogámiának. Ezért van hogy a nők mind néger férfit akarnak. Az olyan átlag pasasokat mint az ottani felhasználók meg semmibe veszik.


Én örülök hogy találtam egy oldalt ahol nőügyekben szakértők mondják el a kellemetlen igazságot. Pl hogy ők miért nem tudnak normális párkapcsolathoz jutni. Másoknak mi erről a dologról a véleményük?



2017. aug. 8. 08:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

EZT a hülyeséget egyedül találtad ki,vagy valaki segített benne?!?!??!


" Ezért van hogy a nők mind néger férfit akarnak. "


A nök jó része NEM AKAR néger férfit, ezt csak pár idióta lúzer állítja.


A "jó férfioldal" meg ilyenek gyüjteménye, akik a saját életképtelenségület akarják megmagyarázni!

2017. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem erről az a véleményem, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy, aki nem tud nőt szerezni, és mindenféle baromságot kitalálsz ennek a magyarázására :D Csak azért nincs nőd, mert nem néger vagy, nyilván...Azért azt hadd jegyezzem meg, hogy nem vagyok rasszista, de nekem kicsit sem jönnek be a néger pasik, soha nem járnék eggyel sem.
2017. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Ha van exogámia, akkor a működéséhez szerintem nem árt a személyes jelenlét. Nem látom nőinket tömött sorokban Afrika felé masírozni és nem látok túl sok vegyes párt. Láttam én is, érdekes hipotézis, de számomra marad hipotézis. Olvass a telegóniáról, az már egy érdekesebb dolog. Gyakoribbak a körülmények is hozzá, mint a monokróm párocskák.

31/f

2017. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
9%

Ebben az egzotikusságban van valami. Nekem pl. az ázsiai nők tetszenek, kecsesek, vékonyak, finomak az arcvonásaik, nem olyan nagydarabok mint a magyar nők.

Lehet hogy nőknél is van ilyen. Olyan nyilatkozatokat olvastam nőktől, hogy az európai férfiakat már "kilúgozták", az arabok/négerek viszont férfiasak.

2017. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Akkor ti nem hisztek ebben?

És szerintetek a Pareto elv is hülyeség? Hogy a 20% alfahímnek jut a nők 80% -a és a maradék 80% béta pasasnak meg be kell érni a nők 20%ával? És ha egy bétahím talál is nőt az csak azért van mert a nő alfahímet akar de jobb híján beéri a bétahímmel is.

[link]

2017. aug. 8. 09:10
 6/28 Diavolino44 ***** válasza:
93%

Szerintem is azt az oldalt felejtsd el. De agogy latom teged sikerult behulyiteni. ;)

Az eddigi osszes csajom, inkabb undorodott a negerektol, mintsem bejott volna nekik. A negerek mint egyszeri szexualis kaland bizonyos noknel ott van, plussz mivel nagyobb a szerszamuk, igy azok akik azt szeretik azok szinten szexualisan vonzodni fognak hozza. De a rasszok nem szeretnek keveredni. Egy baratom hozott erre egy erdekes peldat. Kinaban dolgozott 6 honapot., volt ott egy francia kollegaja. S ok sem tudtak miert de leginkabb a ket europai baratkozott ossze a legjobban. Az azsiai az azsiaval jott ki jobban, az Europai az Europaival. Pedig nyelvi akadaly nem volt.

2017. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
#4 "nem olyan nagydarabok, mint a magyar nők" akkor én a 48 kilómmal nem vagyok magyar?😂 Jó dolog így 20 év után megtudni, hogy igazából ázsiai vagyok, mert csak az ázsiaiak lehetnek vékonyak.
2017. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
javaslom, ne olvasgasd a férfihangot, mert nem fog kifejlődni az agyad.
2017. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

8-as vagyok: és nem, soha nem vágytam néger férfira, számomra abszolút nem vonzóak.


annyi igazság lehet az olvasottakban, hogy _bizonyos_ nőknek vonzóbbak az egzotikus kinézetű férfiak. pl. nekem is, a férjem kreol bőrű, zöld szemű férfi, első látásra nagyon megtetszett, de előtte is voltak kapcsolataim, akik "európaibb" külsővel rendelkeztek.

2017. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

#7

Te csak simán buta vagy. Úgy értelmezed, hogy aki sovány=ázsiai, aki kövér=magyar.

2017. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!