Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is azt vettétek észre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is azt vettétek észre hogy kevés a normális nő?

Figyelt kérdés

Még mielőtt itt valaki szapulni kezdene, leszögezném: Nőként írom ki a kérdést, és mélységesen elszomorít hogy mennyi erkölcstelen, gonoszkodó, pletykafészek nő létezik. Itt az erkölcstelent úgy értem, hogy szexuális dolgokkal flörtölgetnek pasikkal miközben férjük/barátjuk van, megcsalják a párjukat, kihasználják esetleg ki is semmizik a párjukat. Mind e mellett kibeszélnek mindenkit, mindenből akkora ügyet állítanak mintha világvége lenne, kombinálnak össze vissza mindenféle ökörséget, és azt hiszik hogy tökéletesen igazuk van. Kibeszélik egymást a barátnők, versenyeznek egymással miközben "öribariknak" kiáltják ki egymást, ennek ellenére ha jobb a másiknak akkor már utálni kell őt. Nekem ezek a tapasztalataim a nőkkel kapcsolatban, és sokszor én szégyenlem magam a nők miatt hogy ilyenek.

Nagyon ritka az a nő, aki érzelmi intelligenciáját tekintve nagyon fejlett, nem pletykál, nem foglalkozik kombinálással, okos, értelmes, intelligens, szép, csinos, vidám.


Nektek mik a tapasztalataitok?



2017. aug. 10. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek, tisztelet a kivételnek
2017. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Kevés? Egy van csak és az is a párom:) Így, más, nem is talál rendes nőt:)
2017. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A legrosszabb ***** válasza:
52%
Ezzel bizony egyet kell értsek.
2017. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Én csak annyit mondok, hogy már belefáradtam a nők viselkedésébe, elvárásaiba. És ez olyan szinten van, hogy már kifejteni sincs kedvem, de szerintem mindenki tudja vagy legalább sejti, hogy mikre gondolok...


24/F

2017. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted is kettes párja az egyetlen normális nő Legrosszabb ? Akkor ezzel már hárman vagyunk. D:
2017. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4-es: én azt vallom, hogy addig semmi gond nincs a nők elvárásaival, amíg ők ugyan azt tudják produkálni mint amiket elvárnak.

Csak sajnos a legtöbben olyat várnak el,amik irreálisak, mivel ők maguk közelében sincsenek ezeknek a dolgoknak. Sem anyagilag, sem személyiségileg...

2017. aug. 10. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Én életem során pont annyi normális nővel ismerkedtem meg, amennyivel szerettem volna. Soha nem éreztem úgy, hogy túl kevés van belőlük.


Persze ha téged az erősít meg saját nagyszerűségedben, hogy arról vizionálsz, hogy mennyire kevés a normális nő, akkor igazán nem akarlak zavarni benne. Gondolom, hogyhogynem, magadat normális nőnek tartod. Micsoda nagy meglepetés. Bizony. Te különleges vagy. Kevés van belőled. Mert nóóóóórmális vagy. Kapsz egy fél kutyakekszet meg egy pacsit is, hogy örülj.

2017. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon ritka az a nő, aki érzelmi intelligenciáját tekintve nagyon fejlett, nem pletykál, nem foglalkozik kombinálással, okos, értelmes, intelligens, szép, csinos, vidám.

Ha kivesszük innen, hogy szép, akkor ilyen aránylag sok van, ha viszont visszatesszük, akkor valóban ritka :(

2017. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
10%
észre! aki meg normális az meg foglalt
2017. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Azzal szerintem nincs baj, ha nem feltétlen tudja azt nyújtani, amit elvár. Ha tudná, mi szüksége volna párkapcsolatra. Inkább adja bele a kapcsolatba a képességei legjavát és ne várja el tőlem, hogy ugyan azt adjam, mert én nem ő vagyok, viszont én is a képességeim legjavát beleadom. Elvileg ettől volnánk egy csapat, nem attól, hogy ugyan azt tudjuk mind a ketten.

31/f

2017. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!