Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hibázom, ha arra várok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibázom, ha arra várok, hogy a nők kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés

Nincs szándékomban 200. bepróbálkozó lenni. Egy a realtíve csinos lánynál elég gyakran próbálkoznak be, ami gyakorta inkább gáz, pl. BMW kulcs, vagy pénz villantása, bunkó bókok. Én nem így próbálnék udvarolni, de hiába lennék kedves, meg ezeknél az agyhalottaknál(szándékosan nem férfit írtam, ezek maximum csak biológiailag azok) is, ha már sok bunkó "udvarlás" után könnyen lehet, hogy bennem is valami hasonló férget látnának. Nem akarok egy lenni a sok hülyéből.


Egyébként random nőket nem szólítok le, totál ismeretlen csajjal nem is menne a szex, nem állna fel, ezért sem mentem el még eddig prostihoz sem. Tehát valamilyen szintű ismeretségre szükség van. Ismerek is nem egy lányt, nőt. Vannak köztük szinglik is, meg nem szinglik is. Gyakran elmondják, hogy milyen bunkón, alpári módon próbálták őket felszedni. Nekem ég a pofámról a bőr, hogy hogyan szaladgálhatnak az utcán ilyen véglények, hogyan lehet ilyeneket mondani egy fiatal, szép, kedves, aranyos.


Én emiatt inkább nem kezdeményezek, nem akarom, hogy rajtam is csattanjon az ostor, nem szeretnék a sokadik "hülye pasi" lenni. Nyílván marha fárasztó, kimerítő, s unalmas lehet állandóan a csábításnak hallgatni. Nem is akarok ezzel zavarni senkit. Talán ezzel még egy értelmes pasinak is segíthetek, mert így tutira marad szingli lány.


23/F



2017. aug. 11. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha akarsz valamit, tegyél érte, ennyi.

Nem fog a sült galamb csak úgy bele repülni a kis szádba, azért tenni is kell.

Erőbefektetés nélkül, nincs jutalom.

A kezdeményezés az mindig is a férfiak dolga.


De ha nem érzed magad férfinak, akkor csak várd, amíg a nő kezdeményez nálad.

2017. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

" Én nem így próbálnék udvarolni, de hiába lennék kedves, meg ezeknél az agyhalottaknál(szándékosan nem férfit írtam, ezek maximum csak biológiailag azok)" Élőben is ilyen nagy a szád? :D

Egyébként a nők csak ritkán kezdémenyeznek, azt is inkább bulikon, és ott bizony ezek az "agyhalottak" előnyben vannak..esetleg ha iskolában/munkahelyen együtt vagytok, ott is, de arra szerintem várhatsz mikor fog leszólítani egy random lány az utcán..nem rosszindulatból, de erre tényleg nagyon kicsi az esély..

2017. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp.
2017. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

A nok nem kezdemenyeznek, a sajat ertekuket is ugy hatarozzak meg hogy hany taho csorgatja rajuk a nyalat az utcan vagy hany likot kapott a legutobbi kepuk.


Ha akarsz valamit kezdemenyezz te.

2017. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De itt nem csak erről van szó. Szinte tutira lemerem fogadni, hogy akármennyire is kedvesen, értékelhetően közelednék egy lányhoz, lekoptatna, mert bennem is lehet ezt látnák. Csak ismerem ezeket a hölgyeket elég régóta. Volt, aki mondta is, hogy nála inkább ne merjen senki sem bepróbálkozni. Nem akarom, hogy random nők leszólítsanak. Én se teszem. Nem szeretnék egyébként a csajoknál tolakódó sem lenni.
2017. aug. 11. 23:46
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Meg nyugtatlak, a nők nem fognak kezdeményezni, csak gondolj arra egy átlagos nőre jut mondjuk legalább 4-5 férfi akik sztereóba adják a janit, el végeznek mindent a nő helyett, csak h ne legyen sértődés, így megszokták a jólétet hogy nekik bizony nem kell semmit csinálniuk mert elvégzik azok a csicska férfiak.. szerinted ilyen mentalitás mellett hogy kezdeményezzen egy nő?. bizony ki vn nyalva a hátsojuk addig nem is fognak érezni semmi kéztetést arrahogy nekik is kéne tenni valamit, na meg nem szorulnak rá, sokkal jobb helyzetbe élnek, nincs miért aggódni, felelősség mentesen élni, illetve ja elhajtani azokat a szerencsétlen férfiakat és leépiteni az önbecsülésüket.
2017. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De nem lehet megérteni. Elegük van abból, hogy idióta, sőt bármilyen ember felszedné őket. Nem az egész emberiség női társadalmára gondolok, csak az én ismeretségemben lévő nőkre. Elég sokan ezen a véleményen vannak. Van, amelyikkel összejönnék, de mivel ő pont az egyike a férfiaktól megcsömörlő lányoknak, így aztán mit kéne tennem? Engem is ugyanúgy elhajtana, mert azt gondolná rólam, mint a többi pasiról.


Itt a gyakorin is olvastam már arról, hogy a csaj, aki a kérdező volt, arról panaszkodott, hogy sok a kérő. Még gyakran van az a kérdés "Hogy hol vannak a normális férfiak?". Én annak tartom magam, de tudom, hogy azok a nők, akikkel perpill számításba jönnének, mint esetleges párjelölt(köztük az a lány, akiről néhány másodperce írtam), azoknak szegényeknek elüg van ebből, hogy mindig ők a prédák. Már rögeszmésen azt hiszik, hogy a pasi csak dúgni akar.

2017. aug. 12. 00:28
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!



"Szinte tutira lemerem fogadni, hogy akármennyire is kedvesen, értékelhetően közelednék egy lányhoz, lekoptatna, mert bennem is lehet ezt látnák."

Ha ennyire jó jövendőmondó vagy, hogy 100%-ra ismered a jövőt, akkor légyszíves priviben írd már meg nekem az 5-ös lottó nyerőszámait, oké. :)


"Csak ismerem ezeket a hölgyeket elég régóta."

Engem pl. nem ismersz, de nem is fogsz, mert párkapcsolatban vagyok.


"Nem akarom, hogy random nők leszólítsanak. Én se teszem."

Akkor nem is akarsz párkapcsolatot? Ha nem akarod, hogy kezdeményezzenek nálad és te se akarsz, akkor mi a rinyád tárgya tulajdonképpen?


Ahhoz képest a kérdésed pedig ez: "Hibázom, ha arra várok, hogy a nők kezdeményezzenek?"

De hogy kezdeményezzenek nálad, ha nem akarod, hogy leszólítsanak téged?

Fck logic!! :D :D :D :D

Akkor írjanak neked szerelmes levelet, vagy mutogassanak, vagy mégis hogy képzeled el a kezdeményezést, ha nem akarod, hogy leszólítsanak téged?


Egyébként röhögök a felfogásodon. Azt hiszed, hogy minden nő azt hiszi a nála próbálkozó pasinál, hogy egy b..nkó f..sz?

"Elegük van abból, hogy idióta, sőt bármilyen ember felszedné őket." Akkor ezek szerint azt állítod, hogy minden férfi idióta? Ez a véleményed a saját nemedről? Akkor magadról is? Te is b..nkó h..lye vagy?


Juj, hát nagyon sokat kell még az élettől tanulnod! Semmi önbecsülésed nincs! Miért kicsinyled le magad? Semmi önszeretet nincs benned? Semmi tisztelet saját magad iránt?


"csak az én ismeretségemben lévő nőkre" Akkor mi is a probléma tulajdonképpen? Ki mondta, hogy a te ismertségi körödből kell ismerkedni? Ja, de hát te kijelentetted, hogy nem szeretnéd, ha ismeretlenek leszólítanának téged. :D

Akkor vegyél nem tudom mit, nőknél macskát szoktak mondani, akkor te pedig vegyél jó sok kutyát, hogy öregkorodra ne maradj egyedül!


"mert azt gondolná rólam" És honnan tudod ennyire biztosra, hogy rólad is ugyanazt gondolná? Gondolatolvasó vagy?

Nem, csak szimplán h..lye és pesszimista!


"Én annak tartom magam," Egy normális férfi nem tököl és nem rinyál ennyit mint te. És nincsenek kényszerképzetei.


"Nincs szándékomban 200. bepróbálkozó lenni."

Honnan tudod, hogy hányadik vagy a sorból?


"Egy a realtíve csinos lánynál " Szóval akkor te csak a relatíve csinos lányoknál próbálkozol, de egy átlagoshoz meg hozzá se szólsz akkor ezek szerint? Mert róluk egy szót se ejtettél.



Egyébként tudod, hogy neked mik a legfőbb bajaid:

önbizalomhiányos gyáva vagy, félsz a visszautasítástól, negatív beállítottságú vagy, mindent túlságosan borúsan látsz, azt hiszed, hogy tudsz mindent, de tulajdonképpen semmit se tudsz és gőzöd sincs, hogy valójában mit szeretnél!


Tudod mit, az utcára se menj ki, mert bármikor elüthet egy autó! Egyébként szánalmas az önsajnálatod, hogy te vagy itt a mártír, aki segít a másiknak. " Nem is akarok ezzel zavarni senkit. Talán ezzel még egy értelmes pasinak is segíthetek, mert így tutira marad szingli lány." Valaki megkért rá, hogy játszd itt a jótét lelket?


A nők többsége tényleg nem kezdeményez, szóval vagy felveszed a tökös gatyádat, vagy maradsz egyedül az önsajnálatoddal. Melyiket választod? A döntés és a felelősség is a tiéd!


(Egyébként ha nem kezdeményezel, akkor ezzel el is ismered, hogy nem vagy férfi és egy ilyen puhap..cs tényleg, kinek is kell? Senkinek!)

2017. aug. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 acelsziv ***** válasza:
Én úgy vélem a nyolcas mindent elmondott...
2017. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó, akkor egy nyomorult, életképtelen puhap@cs vagyok.....!
2017. aug. 12. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!