Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek komolyan nincs szívük? Miért csak a pénz meg a pénisz számít?

Figyelt kérdés
Nem hülyeségből kérdezem, de észrevettem, hogy mindegyik a pénztárcát vagy azt nézi. ha meg elhívom hozzám vagy hívom hogy mennyünk valahova szórakozni, rögtön elutasít. és még a nők mondják a férfiakra hogy szemetek.

2017. aug. 14. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Aszexuális nő vagyok, aki sokat keres, úgyhogy se pénzre, se péniszre nincs szükségem. Így az általánosításod máris nem igaz.
2017. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindenki ilyen (én sem vagyok). Bár igen, azok, akiknek csak ez fontos, sokan vannak, de ne általánosíts. Én azon is elgondolkodnék a helyedben, hogy miért mindig ilyen csajokat találok. Nem mondom, hogy a te hibád, de egy problémát több oldalról meg kell vizsgálni. Például, te mit tartasz fontosnak egy nőben? Lehet, hogy te is a külsőségeket nézed?
2017. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Hm, anyukádat nem kérdezted? Hátha tudja a választ. Hmmm. :)
2017. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Kezdődik...úgy látszik akárhányszor fellépek, mindig megjelennek az egyszeri visszautasításból világfájdalmas tragédiát kiizzadó fiúk.
2017. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Egy újabb butthurt nudli általánosításait hallottuk, mintha nem lenne elég unalmas. Nincs bammeg, egy pénztárca alakú pumpa van helyette, az intézi a vérkeringést.
2017. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Nekem -szerintem- van szívem, csak már annyiszor estem pofára, hogy inkább húztam magam köré egy falat, amit nagyon-nagyon nehéz ledönteni, és emiatt a legtöbben nem is próbálkoznak be nálam.

Az igaz, hogy én is jól meggondolom, hogy kit érdemes közel engednem magamhoz, de ez megint csak a rossz tapasztalatok miatt van. Én pl. 31 éves vagyok, diplomával, önálló egzisztenciával, célokkal, és jogosítvánnyal. Nem hiszem, hogy fel tudnék nézni egy olyan férfire, aki ezt nem érte el (és most nyugodtan pontozzatok le). Nekem kell az, hogy valamiért fel tudjak nézni rá, és az nyilván nem egy nálam jóval idősebb, de anyucival élő, alkalmi munkákból lézengő ember lesz, aki még a buszra is tőlem kér pénzt.

A pénisz szerintem sokadlagos, ha egy nő tudja, hogy neki mi/hogy jó, akkor megoldja akármekkorával. ;)

2017. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes, mégis a férfiakkal kapcsolatban született a mondás, hogy a három "P" az Istenük:

- pénz

- p.ina

- pia

2017. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pénz, pénz, 3.14na. Ez az élet regulája. Ha van pénz van minden.
2017. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, anyukádtól megkérdezted már?
2017. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Személy szerint a legnagyobb, legalávalóbb söpredékek, akikkel életem során találkoztam mind férfiak voltak, és többet látom a való életben is, és a neten is, hogy a férfiak teljesen kicsavartan nézik a nőkkel való kapcsolatukat. Pl "Hú ennek a csajnak kétszer meghallgattam a problémáit, miért nem teszi már szét a lábát nekem???? Azt hiszi, hogy emberi jóérzésből vagyok mellette????? Hát hülye ez?" vagy "Az egész világ összes nőjével van baj, nem pedig személy szerint velem" vagy az egy éjszakás kalandokra úgy utalnak, hogy "használják a nőt" vagy a tipikus "a házasság csapda, amibe belemanipulálják a szegény férfiakat. utálom a feleségemet" típus.

Oh és a legrosszabb mind közül: az önjelölt "jófiúk" akik azt hiszik, hogy ők olyanok ebben a világban mint egy fényszóró a denevérekkel teli barlangban, ezért mindenki menekül a világosságuk elől.


A lányoknak van szívük, csak te vagy szerencsétlen, random gyk-s kérdező...

2017. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!