Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen nő? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő? Mennyire gyakoriak?

Figyelt kérdés

Intelligens, kedves, okos, kifejlett egyéniséggel és személyiséggel rendelkezik, céltudatos, egészséges önbizalma van, határozott de ugyanakkor tud nagyon kedves és bájos is lenni.

Sok dolog érdekli,sok hobbija van, tud főzni, kézműveskedni, sportol, sportos alakja van. Csinos, nagyon ad magára, ruhában is stílusos nőies. Külsőleg nagyon szép arcú, ápolt, sportos testű.


Kapcsolatban nagyon odaadó, kedves, törődő, bújós (persze ehhez ilyen férfi kell aki ezt megérdemli), isteni vele a szex, a problémákat meglehet vele beszélni nem hisztizik rajtuk, hűséges.



2017. aug. 14. 13:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Egyszóval tökéletes. Nem, ilyen nő nem létezik.
2017. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen tökéletes nő nekem nem is kéne, mert folyton azon töprengenék, hol van benne a csapda. :)
2017. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

Én ilyen vagyok, ismerek egy csomó ilyen lányt, viszont nem árulok zsákbamacskát, tényleg olyan pasi kell, aki ezt a szintet feléri, meg tudja ugrani.

Sokan felszínességnek hívják, de én csak azt mondom, hogy az ember legyen tisztában az igényeivel és saját értékével.:))

2017. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Sokan arra jutnak már szerintem, hogy milyen ne legyen egy nő.... ez a realitás sajnos.


Az, hogy van sok jó tulajdonsága, már inkább plusz. Ne legyen beképzelt, flegma, lekezelő, csak maga körül forgó stb..

2017. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Igen, elég sok és nyugtasson meg a tudat, hogy éppen bässzák valahol. :D
2017. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Nőként mondom, ilyen nincs. Kicsit irreálisak az elvárásaid. Itt-ott köss magaddal kompromisszumot. Pl ha azt akarod, hogy olegyen jó szakács, ne várd már el, hogy folyton 0-24-ig tip-top kinézete legyen.
2017. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Ismerek ilyet . Esélyed nincs megszerezni, az ilyenekre már ivarérésükkor lecsapnak az élelmesebb férfiak.
2017. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a kérdést kb adszor látom
2017. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Semmenyire nem gyakoriak, mivel nem is leteznek. En ezt nokent irom.
2017. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

:)

Rám sok igaz abból, amit elvárásként megfogalmaztál--- mondjuk azt azért mosolyogva hozzátenném, hogy 40 éves vagyok és nyilván a korosztályomhoz mérem magam, nem a 20 évesekhez.


...a kérdésedre válaszolva: női szemmel is sok csinos, igényes, ápolt lányt, nőt látok, szerintem sok ilyen nő van.

2017. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!