Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy az ismerkedési kísérlet pont fordítva sült el?

Figyelt kérdés
Mondjuk be akartátok mutatni, milyen jófej pasik vagytok, és pont az ellenkező hatást értétek el vele.
2017. aug. 15. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nem.

inkább félreértések voltak, de ott más dolgok sem stimmeltek,

2017. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan ismerkedési fázisban, de volt ilyen. Nagyon is sok. Az egyik legemlékezetesebb, amikor egy barátnőmnél akartam bevágódni. Bajban volt, mert a süket nagyanyja nem nyitott ajtót a csengetésére, a kulcsát meg fenn hagyta. Attól tartott, hogy talán már meg is halt a néni. A harmadikon lakott, és ez nekem akkoriban nem jelentett akadályt, előadtam azt, amit máskor puszta brahiból, vagy kamaszos kivagyiságból szoktam bemutatni a szájtáti utcanépnek. Felmásztam a harmadikra, szóltam a néninek, hogy nyisson ajtót a csajnak. Nos, ha hálától páratelt szemeket vártam, csalódnom kellett. Az eset után még ridegebben viselkedett velem, mint addig. Később tudtam meg egy barátnőjétől, Eszter attól félt, hogy kicsavart tagokkal, kilapítva fog egyszer viszontlátni. Ő a zenémet imádta és nem ezt az életveszélyes farokméregetést.

Egy másik ilyen a későbbi feleségemmel volt. Túl vagányan vezettem, és az ő jogkövető habitusának ez nem jött be. Szerencsére még időben értésemre adta, hogy ezzel nem a jó, hanem a rossz pontokat gyarapítom nála.

2017. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!