Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresőn nincs se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn nincs se képem, se bemutatkozó szövegem, mégis sorra jönnek a levelek. Hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés
Régebbi reglapomon vannak egész jó képeim, sportos, mosolygós és nem Quasimodo fejű vagyok, normális de rövid a bemutatkozó szövegem, még kedveléseket is kapok egész sokat, de heteken keresztül egyetlen levelet sem küld egy lány sem, és még a kedvelők is alig-alig válaszolnak, ha írok nekik. Most csináltam egy új regisztrációt, nyilván ugyanazokkal az adatokkal, de egyelőre se kép, se bemutatkozó szöveg, ennek ellenére jönnek a levelek, hogy tetszik a reglapom és megismernének. Tudom hogy nem nekem szól ez, hanem a reglapnak, mert fogalmuk sincs ki vagyok, de mégis, mi a fene ez? Mi a fontos akkor egy társkeresős reglapon? Miért veszik a fáradságot egyáltalán hogy írjanak egy arc nélkülinek, akinek meg van képe, arra oda se bagóznak?
2017. szept. 4. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert az arc nélküli lehet, hogy egy görög isten, akiről pedig van már kint kép, az olyan, amilyen :)
2017. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Botok, animátorok, adják elő a kamu aktivitást a társkeresőn.
2017. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki sokat kiír magáról az nem kelti fel az érdeklődést.
2017. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Én is hajlok rá, hogy azok nem valódi társkeresők. Egy nő tényleg kap valódi megkeséseket tök üres lappal is. Kipróbáltam. :-) Kitöltöttel, és egy átlagos fotóval valószínűleg számos megkeresést kap. Minek próbálna kapcsolatot teremteni bárkivel is, főleg olyannal, akinek üres a lapja? Férfiak igen ritkán kapnak megkeresést, hacsak nem nagyon jóképű az illető.
2017. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, én is arra gondolok, hogy kép nélkül istent képzelnek belém, de legalábbis herceget fehér lovon, képen meg valószínűleg csalódást okozok. Eddig rendben, de akkor miért kedvelnek ahol képem van, ha meg kedvelnek, miért nem válaszolnak a leveleimre? Ott miért nem küldenek leveleket a botok, ha tényleg azok küldözgetik?
2017. szept. 4. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Majd akkor szólj, ha a macák dugásért állnak sorba. Addig ez mind csak internetszemét. :)
2017. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!