Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan nő itt, aki soha nem tetszett senkinek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Állandóan arról van szó, hogy egy átlag alatti nőnél is ezren próbálkoznak, nők és férfik egyaránt ezt állítják...
2017. szept. 8. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Mutass képet!
2017. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak képpel lehet eldönteni
2017. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt, hogy van-e még olyen nő itt, aki nem tetszett senkinek, csak képpel lehet eldönteni? Oooké....
2017. szept. 8. 10:24
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem...de ha küldesz képet, lehet, hogy tetszeni fogsz, és akkor már te sem leszel olyan, aki soha nem tetszett senkinek...
2017. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Úgy érted,hogy kezdeményeztél már nem egy férfinél,de mindegyikük egyértelműen elutasított a külsőd miatt?

Vagy egyszerűen csak sosem hallottad pasitól,hogy tetszel neki emiatt vagy amiatt?

2017. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
2017. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem tudhatja senki. Tetszhettél már több száz embernek is, attól függetlenül, hogy nem mutatták ki. Én se mutatom ki, pedig sok nő tetszik.
2017. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pl en,20 eves korom ota nem volt parkapcsolatom. Akikkel osszejottem csak szexet akartak. Sosem szeretett senki es talan emiatt van allando szeretet hianyom es vagyok depresszios.Elmultam 40 mar es nem latok remenyt a valtozasra.
2017. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Én külsőleg sokaknak, de a személyiségem miatt általában hamar lepattintanak.


Ne értsd félre, van egy egészséges önbizalmam, de ezek miatt már úgy érzem magam, mint egy létezésre sem érdemes nő.


Kedves vagyok, sokszor még azokkal is, akik nem érdemlik meg. De sokan nem bírják elviselni, hogy tükröt tartok eléjük, és kimondom a véleményem. Én nem köntörfalazok, nem festek magamról jobb képet, mint amilyen vagyok. Már az elején kimutatom a fogam fehérjét. Ami persze sokaknak derogál. Így tehát fogják, és pattintanak. Ilyen jó kis tinisen megfogalmazva.

2017. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én bár sokaknak tetszem, de semmit nem érek vele mert kizárólag szexre kellek mindenkinek. És nem azért mert annyira szörnyű lenne személyiségem mivel alapból meg sem akarnak ismerni. Esélyt se adnak arra hogy megtudják milyen nő vagyok belsőleg. És itt most nem az abszolút csúcskategóriájú pasikról van szó. Hanem az átlagosak közül a jobbik típusról. A lényeg hogy hiába tetszem ha nem kellek másra csak szex. A tetszés semmit nem ér önmagában. Éppen ezért SOHA nem volt még párkapcsolatom. Ha a szexet is visszautasítottam volna mindig akkor még szűz is lennék. Engem nagyon kiábrándít ez a mostani hozzáállás amit képviselnek a "férfiak".
2017. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!