Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után gondolhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után gondolhatom azt, hogy akivel ismerkedek az direkt ignorál?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit tesztek? Rákérdeztek hogy oka van-e az eltűnésnek vagy nem zavarjátok az eltűnésben és nem hívjátok fel? Mennyi idő után feltételezhetem, hogy direkt csinálja?
2017. szept. 8. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi időre tűnik el?
2017. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy hét, de közben online van. Nap közben nem ér rá, de este sem tud legalább annyit kérdezni hogy milyen napom volt? Utolsó üzenetként annyit írt hogy hajtás van a munkahelyén. Nem nekem kéne ezután keresnem szerintem.
2017. szept. 8. 11:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi faj hulladék ezen a területen, sajnos. Ne is várd, hogy írni fog, mert nem fog.
2017. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
hajtás van a munkahelyen = nincs időm rád
2017. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 és arra sem, hogy érzékeltesse legalább egy mondatban, hogy nyugalom kicsi szívem nem sz.rok ám a fejedre. Honnan tudjam, hogy érdeklem ha egy hete nem hallok felőle? Megint én járjak a nyakára hogy mi a helyzet mucika? Én is itt vagyok ám?!
2017. szept. 8. 11:18
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

A férfi és a nő más. Máshogy gondolkodik, máshogy fókuszál. A férfi jobban hasonlít ilyen szempontból egy operációs rendszerre pl., halad szépen sorban a feladatokkal és csak az aktuális feladatra koncentrál. A nő ellenben szerteágazóbban látja a világot és a feladatokat így képes egyszerre több dologra is figyelni. Röviden ennyi.


Amúgy mit számít ez? Nem a tulajdonod a srác, nem?

2017. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Ki mondta, hogy a tulajdonom? Valamit nagyon kiforgattál, ha te így látod. Engem csak az zavar, hogy így olyan mintha csak én akarnám ezt, mert nem érezteti sehogy sem, hogy számíthatok rá a továbbiakban is. Mintha nem is lenne. Érted ám a problémám?
2017. szept. 8. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ő a férfi vagy a nő? Amúgy valószínűleg sz-rik a fejedre... Ha engem érdekel valaki, napi pár percem van rá bármilyen hajtás mellett.
2017. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

#6-os vagyok:


Te magad írod: "Engem csak az zavar, hogy így olyan mintha csak én akarnám ezt, mert nem érezteti sehogy sem, hogy számíthatok rá a továbbiakban is. Mintha nem is lenne. "


Szerinted a te életed szempontjából mit számít, hogy ő akar-e téged vagy nem? Semmit. Az életed ugyanúgy megy tovább, akár akar téged, akár nem. Te fejedben létezik csak az a kép, hogy ha nem mutatja azt amit te látni akarsz tőle, akkor olyan mint ha nem is lenne, nem számíthatsz senkire sem, stb...


Ez pedig szimpla birtoklás ami abból fakad, hogy kiskorodban édesanyád hol elérhető volt számodra, hol nem. De ő egy másik ember, önálló éntudattal, aki még csak lehet nem is tud róla, hogy téged mi zavar. De te ahelyett, hogy vele beszélnéd meg inkább ide irogatsz, plusz próbálod megmagyarázni, hogy nem a saját sérüléseid miatt vársz el egy másik, önálló embertől valami olyat amit le sem kommunikálsz vele.


Sőt, javítom még annyival, hogy mindezek mellett fantazmagóriákat építesz fel a fejedben, elkönyveled mindennek majd amikor megtelik mindez neki fogsz esni, számon kéred amire ő (jobb esetben) elhagy, te meg jössz ide újra irogatni, hogy most mégis mi a wtf van?! Az van kedvesem, hogy rossz az ahogy és amit gondolsz egy kapcsolatról mégpedig azért mert akár okkal, akár ok nélkül teszi, nem vele beszéled ezt meg...

2017. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már gondolhatod. Ha érdekelnéd, szakítana időt erre. Olyan nincs hogy nincs 1 percem, hogy kérdezzek valamit. Ha más nem szarás közben. :'D
2017. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!