Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem halt meg ki az emberiseg, ha ilyen nehez csajozni?

Figyelt kérdés
Eletemben semmi nem volt meg szamomra olyan nehez, mint a csajozas. Szinte lehetetlennek erzem, hogy ossejojjon az, hogy valakivel kolcsonosen bejojjunk egymasnak, ilyen meg szerintem eletemben nem volt. Minden eddigi kapcsolatomnal ugy ereztem, hogy csak ugy mukodik, ha kompromisszumot kotok. Csak akkor meg nem az igazi. Miert kell ennek ennyire neheznek lennie?
2017. szept. 8. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig a kompromisszum fontos! Miért nem érzed úgy igazinak? Attól nem kell megváltoznod!
2017. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nehéz, mert rágörcsölsz.
2017. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1: Mert az embernek kimondva-kimondatlanul van egy idealja, amit keres. Tudom, hogy nem szep dolog ezt kimondani, de mindket nem valogat, mindenki a szepet keresi. Lehet kopkodni, de ez van. Vannak csajok, akit percenkent felkernek tancolni, es vannak, akit egesz este egyszer sem. Nekem is van egy idealom, ami nagyon izgat, de ilyen lannyal meg nem igazan volt dolgom, legalabbis ugy nem, hogy kozben belsore is olyan legyen, hogy hosszu tavra tudjak vele tervezni.
2017. szept. 8. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mihelyt valódi emberek, valódi értékek érdekelnek és nem torz, idealizált belső nő-karikatúrák, akkor majd rájössz, hogy mi az a valódi vonzalom. Plusz, akkor rájössz, hogy nem úgy működik, hogy egy tökéletes pillanatban találkozol egy tökéletes emberrel, és e mágikus pillanatot követően egyből tökéletes párkapcsolatban kerültök, hanem úgy, hogy egy tökéletlen emberrel találkozol egy tökéletlen helyzetben, akivel apránként felépítgetitek a tökéletes kis kapcsolatotokat.


Szóval nem nehéz, csak a te elképzeléseid rosszak. Gondold csak át, hogy milyen illúzióid vannak, érdekes élmény lesz.

2017. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Es ha azt mondom, hogy tudok ellenpeldakat? Van egy eletmuvesz haverom, aki talalt maganak egy 10 per 10-es csajt, aki raadasul imadnivalo, es most kulfoldon egyutt elnek, boldogan, imadva egymast. Es tenyleg olyan az a lany, hogy mindenki olyanrol almodik. Nem tudom, mi a srac titka, de valamiert allandoan jokedvu, imadja az eletet, sosem lattam szenvedni.



Szoval alapvetoen azt latom, hogy bar mindenhol vannak kisebb/nagyobb nehezsegek, azert mindenkinek vannak elvarasai a kulsovel kapcsolatban is. Ez a haverom pl ilyen syempontbol sokkal gyermekibb nalam, mert ha csajokrol van tema, mindig szemermetlenul hulyeskedik azzal, hogy kinek mekkora a feneke vagy az orra. Egyszeruen azt latom rajta, hogy magasak az elvarasai es elegge kulsore megy, de neki valamiert sikerul is. Olyan elete van, mint egy mesefiguranak.

2017. szept. 8. 16:25
 6/11 anonim ***** válasza:

#5: az egyes ellenpéldák statisztikailag értékelhetetlenek, nem-statisztikai alapon meg nem lehet következtetni ilyen dolgokban.


De amúgy nem is egészen értem, hogy pontosan hogy ellenpélda ez és mivel szemben. Lehet, hogy a haverod kompromisszumkész, te pedig nem vagy az.


Én még mindig arra tippelek, hogy a te értékrended nincs a helyén (nekem sem volt régen).

Mi az, amiben kompromisszumokat kellett volna kötnöd, de nem ment?

2017. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A haverom pont arra pelda, hogy van, aki nem kompromisszumkesz, es megis sikerul neki. Mert o tenyleg nem az, ha kulsorol van szo. Az a csaj, akivel jar, modellalkatu, de tudom, hogy amugyis csak ilyenek tetszenek neki. Es mellette a lany normalis is, ami ritka, mint a feher hollo. Es osszejott neki, ugy, hogy marhara valogat.


Nalam arrol van szo, hogy nem volt meg olyan lany, akinel kulsore azt ereztem volna, hogy nagyon tetszik es en is bejovok neki.

2017. szept. 8. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Itt Magyarországon valóban nem könnyű a helyzet olyannak, aki kicsit műveltebb, komolyabb és ezzel együtt válogatósabb. Falukban, kis városokban, tanyákon még mindig megy az, hogy a nők az első rendes, dolgos férfival összeállnak és leélik együtt az életüket. Romáknál, araboknál, négereknél sem bonyolítják túl a helyzetet. Ezért nem fog az emberiség kihalni és ezért fogunk mi magyarok kihalni.
2017. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Karrierista nőkről nem is beszélve, akik 30-35 éves korukig nem akarnak gyereket, utána meg hopp valamiért nem jön össze.
2017. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 szval azt mondod, hogy minél műveltebbek és intelligensebbek a nők, annál kevésbé vágynak férfi társaságra?
2017. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!