Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszem el magamról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszem el magamról, hogy lehet sikerem a nőknél?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem volt barátnőm, idén szex is csak egyszer egy 39 éves nővel. És teljesen úgy érzem magam, mint akit helyben hagyott az élet. Pedig azt elhiszem/ tudom magamról, hogy jó vagyok a munkában, a sportban (focizok), van baráti társaságom, a kollégákkal jól kijövök. Tudom, hogy hasznos tagja vagyok a társadalomnak. Rendes józan, káros szenvedélyekől mentes életet élek.

Viszont nem vagyok egy feltünő egyéniség, nincsenek kirivó ruháim, tetoválásom, nem járok konditerembe, egy normális átlag ember vagyok.

De egyszerűen a nőknél béna vagyok és még önbizalmam sincs, pedig állítólag jó fej vagyok és jól nézek ki, de én látom érzem magamról, hogy nem vagyok egy alfahím, akihez hasonlítanám magam a fiatalkori Dicaprio, ő is helyes jól néz ki, de ő sem volt egy alfahím, a nőknek pedig látom hogy ezek a nagy hájas, izmos meg nem tudó mozdulni nagydarab idősebb vagy idősebbnek látszodó (szakáll), szolis vagy roma csávók jönnek be.

Én lesokkaltam amikor mondta egy kolléganőm, hogy a nagydarab magas csávókhoz társul a nagy szerszám is. Hát mondom ilyen hülyeséget nem hallottam még...

Na az ilyenek miatt nincs önbizalmam oda sem merni egy lányhoz.

Sportfogadással is foglalkozok, amiben ugye nagyon sokan veszteségesek, hát én nem, nem félek felrakni 5 számjegyű összegeket sem, most a múlt hónapban annyit nyertem, hogy a fizetésemet le sem vettem még a számlámról. És a napokban gondolkoztam rajta, hogy mit kéne vegyek ahhoz még hogy ha meglát egy nő azt mondja hogy engem akar?? nem tudom egyszerűen nincs olyan dolog ami még hiányzik az életemből. Nem vagyok csöves mindig szép tiszta ápolt, illatos vagyok.

Mondom nekem az nem tetszik, hogy bemegyek egy discoba és a fiatal csajok ilyen nagydarab izzadós kigyúrt öreg fószerekkel táncolnak. Nem mintha nehéz lenne elérni azt a szintet, de én nem is akarom én a focival még sikereket akarok elérni, és fogytam is 74-ről 68 kg-ra, jó úton haladok a csapatomban én vagyok az egyik legjobb játékos (igaz amatőr szint, ne gondoljatok valami nagyra).

Nem vagyok beszari sem, ha kikell állni magamért a barátaimért, csapattársakért akkor kiállok, de ha elhajt egy nő, akkor leblokkolok, pedig nem egyszer volt olyan hogy elküldtem volna a jó édes ....-ba, de tényleg jobban félek a nőktől mint a férfiakól, mert ismeretlen terepnek érzem. Teljesen esélytelen vagyok.

25 F



2017. szept. 17. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

A kérdésre válaszolva-evidens: nincs önbizalmad.

Az általános rinyarészt nem olvastam, sry

2017. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom te is kaszton felül választasz lányt. Ha így van, akkor ne csodálkozz.
2017. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te még örülhetsz. Én soha nem szexeltem még úgy, hogy ne fizettem volna érte (nem hivatásosokra kell itt gondolni, hanem olyan lányokra, akik azért voltak velem, h mindent fizessek nekik). Mindez azért, mert alacsony és ronda vagyok. Te szerintem átlagosan nézhetsz ki, úgy azért még néha csurran-cseppen valami, de azért szerelmes nem lesz beléd soha egy nő sem, ahhoz tökéletes külsejű, macsó alfahímnek kell lenni.
2017. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj nincs önbizalmad.

Hány cm vagy? 68 kg nagyon vékonykának tűnik, lehet ez is gond. A tinilányok közül sokaknak bejön a vékony test de a felnőtt nőknél már nem.

2017. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
172 cm magas
2017. szept. 17. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Na akkor ezért nincs nőd.
2017. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jàrj el eddzeni adj jobban magadra stb.A többi meg jön magàtol.
2017. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta kavartam egy nagyon jó csajjal, és egy másikkal randiztam is. Adok magamra, borotválkozás, ruhák, spré, arcszesz, fürdés, tusfürdő, az ilyesmire nagyon odafigyelek.

Viszont soha a büdös életben nem fogok edzeni, egy normális dolgozó embernek nincs ideje rendszeresen edzeni, meg munka közben annyi szünet nincs hogy 2 óránként telezabálja magát. Nem vagyok egy lusta, focizok, és eljárok futni. Helyesbítek: Lenne időm edzeni de engem normális dolgok érdekelnek.

Egy focicsapatban játszok és bajnokságot akarok nyerni, szoktam olvasni sokat minden témában, nekem bármi előbbre van mint az edzés. Nem ítélem el, én is jártam kondiba de felnőtt ember vagyok nem 16-18 éves.


Hozzáteszem az egyik csajt, 1 óra alatt befűztem.

Azt mondta hogy akart találkozni velem mert megnézte a képeimet és jól néztem ki.

A másikat nem sikerült, azt mondta hogy nagyon helyes vagyok, jókéű de lehetnék izmosabb, erre mondtam neki lehetnék de nem leszek és főleg nem egy nő miatt.

2017. szept. 23. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!