Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas, negyvenes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, negyvenes nők, hogy viselitek, hogy ennyi degradáló kifejezést aggatnak rátok?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is, de az életben is gyakori: öregasszony, lestrapált, leharcolt, zsémbes, problémás, kiélt, ráncos, fonnyadt, lejárt szavatosságú... Ezzel a társkeresési piacon betöltött egyre rosszabb esélyeitekre is akarnak utalni.


Hogy esik ez nektek, milyen érzés? Az élethez való hozzáállásotokat mennyiben befolyásolja?



2017. szept. 19. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

31 èves vagyok, de kb 20-nak nèzek ki. :) Baromira nem èrdekelnek a degradáló beszólások. Mindenki annyinak èrzi magát, amennyinek akarja.

31/N

2017. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyszóval kifog nyírni:)
2017. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként, bocs: a párom most volt 41 éves. Kinézetre kb 30-33. Alakra, stb . veri 20- asok 70%- át. Őt mindenki inkább dícséri, hogy milyen fiatalos...szóval ilyen is van ám, nem kevés...
2017. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Napi balek balázska.

A 30 éves szűz fiú burkolt kérdései :D

Hogy lehet valaki ekkora lúzer? :)

2017. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is jól nézek ki, rengeteg udvarlóm van és sok mindent megengedhetek magamnak, úgyhogy pont hidegen hagy, hogy egy beszűkült légtérben élő odahaza Magyarországon mit lát. 30/N
2017. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire általánosító kijelentéseket tesz, azzal nem érdemes foglalkozni, mert annyira ostoba.


Sosem "harmincas, negyvenes nők", hanem egy ADOTT nö az, akinem vagy van esélye, vagy sem. Aki elhanyagolja magát, annak 20 évesen sem sok az esélye, aki meg odafigyel magára, az még 50 fölött is jó eséllyel talál értemes partnert. (De nem ilyen általánosítgató lényt, aki eleve szóba sem jöhet a butasága és primitívsége miatt)

2017. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En ferfikent nem is mondok ilyet senkire, de ezek nagy reszet nem is hallottam meg. :)
2017. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Magàt minősìti,aki így vélekedik.De azért tegyük hozzà,csak ne nagyon kritizàljanak a férfiak,mert nagy részük 30 felett totàl elhagyja magàt.
2017. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Két okból hagy hidegen.

1. Boldog házasságban élek. A férjem minden nap érezteti velem, hogy kívánatosnak és vonzónak lát. Másnak meg nem akarok tetszeni.

2. Nem szoktam nőkről beszélgetni frusztrált kisfiúkkal.

2017. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem senki sem mondott még hasonlót sem. Megjegyzem nem is ilyen körökben mozgok.
2017. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!