Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon való személyes találkozásnál mit vegyek a lánynak ez esetben?

Figyelt kérdés

Egy hírközlő oldal társkereső rovatában feladott hirdetésben vettem fel a kapcsolatot a lánnyal telefonon amiben megadta a mobilszámát és amiben tartós kapcsolatot keres. Telefonon egyeztettünk hogy ma 17:30-kor talakozunk. Csakhogy a lakásán találkozunk, ugyanis ott fogad. Ilyenkor mit illik venni neki? Bon-bont mindenképpen viszek neki, de illene vacsorát is vinni fel? Mert azt hittem az utcán találkozunk és úgy ülünk be valahová ahol meghívhatom. Félre ne értsetek, nekem semmi bajom nincs hogy fel kell menni hozzá, még előnyös is mert megspórol néhány kérdést (pl. Melyik étterembe menjünk, utána merre sétáljunk stb.) csak nem tudom ilyenkor hogy illik.

Normális válaszokat ha lehet.



2017. szept. 22. 13:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha a lakására mész, bort vigyél és óvszert!
2017. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Te hülye vagy, vagy hülye vagy?
2017. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy valami fizetős néni hirdetése volt, társkeresésnek álcázva?
2017. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez kb. ugy hangzik mintha a rosszlanyokon nezelodtel volna, es tenyleg elhiszed, hogy az egy szexpartner kereso :"D. Vagy ez egy szepen leirt k-urvazas esete? :D milyen no hiv fel egy idegen ferfit a lakasaba...?
2017. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Elég furi ha még sose találkoztatok és a lakására hív. Mindenesetre nagyon elővigyázatlan. De ha már meghívott tisztázd hogy mire? Vacsora? Kávé? (a szex az majdnem biztos) és ennek megfelelően vigyél italt, édességet, és virágot mindenképpen.
2017. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogad téged, akkor ez nem randi, hanem prostituált - viccen kívül.
2017. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Hosszútávra keres olyan partnert, aki eltartja. Vigyél legalább 30ezret alkalmanként.


Cserébe nem csak szex lesz hanem közös programok is.

2017. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%

Ha "fogad", akkor az prosti.

Az is lehet, valamj csapda, es majd 3 kan cigo kirabol.

En nagyon atgondolnam a helyedben.

2017. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez csapda!
2017. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, csak a címet olvasva fogalmazni kezdtem egy válasz, de a kifejtés után arra gondolok, hogy szerintem nagyon elnéztél valamit és könnyen lehet, hogy pénzt kellene vinned, ha egyben akarod tartani az állkapcsod. Szerintem nagyon fura, hogy lakásán "fogad" (ez a szó is baljós, általában a szolgáltatói szektorban használják ezt a kifejezést).


Neked nem fura ez? Első randit nem szokás lakáson tartani. Jó esélyed van rá, hogy bizony-bizony ő egy prostituált, rosszabb esetben belépés után leütnek hátulról és vese nélkül ébredsz. Legyél már egy kicsit talpraesettebb és ne ilyen naív.

2017. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!