Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mennyi igazság lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi igazság lehet ebben a videóban?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 22. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ra se kattintok, mar tudom, hogy valami baromsag.
2017. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belenéztem de ennyi elég is volt.
2017. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Heh :))

A magukat "jófiúnak" mondó pasik igazából nem különbek a s...ggfejeknél? Pipa.

A pua és a hasonló tanfolyamok sz@rt sem érnek, csak ürügyek a sikerteleneknek, hogy tovább nézhessék le a nőket? Pipa.

Nem csodálom, hogy nem arat sikert az itteni körökben, bár a humora egész jó.

2017. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Okkal olyan a like arány, amilyen. Van benne pár eltévedt gondolat, de alapvetően egyetértek. A frusztrált kis fäszkalapok idegesítőbbek és kártékonyabbak néha, mint az állítólagos bunkók, akiket szidnak.
2017. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt egy képben is le lehetne írni:

[link]


21/L

2017. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem ebben semmi oktato jellegu nem volt, viccesnek se neveznem igazan.. Pua-bol tokeletesen szemleltette mi az ami nem mukodik, s az ehhez hasonlo videok miatt nezik le a "mufajt".

En azzal vitatkoznek, hogy a "nice guy" nem oszinte, szerintem sok esetben az. En nem vonom ketsegbe, mikor az itteni sracok irjak, hogy ok csak egy kedves aranyos lanyra vagynak, akivel leelhetnek az eletuket, aki szeretne oket stb. Nekik ez eppen az a paradigma ahol tartanak. S nem azert hazudjak ezt, mert d.gni akarnak.

Az a baj a nice guy-okkal, hogy tul nagy bennuk a megfelelesi kenyszer, s azt szeretnek, hogy mindenki szeresse oket, ezert nem mernek a szellel szembe menni. Mert xy nem fogja kedvelni ha velemenyt alkot. S "sajnos" egy olyan vilagban elunk, ahol a ferfi polaritast az kepviseli aki utat/perspekitvat mutat.

Azok nice sracok akik barat-zonaba tudnak legalabb kerulni osszesen annyi a bajuk, hogy felnek kimutatni, hogy erdekli oket a no mint, NO s nem mint barat. Ezert koroket futnak, s nem mernek cselekedni.

2017. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!