Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban miért nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért nehéz normális, becsületes, megbízható férfit találni? 22/N

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 20:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#Sejtem,hogy 20-nak' igaza van...


De cáfold meg kérdező!

2017. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
muhaha! kezdődik....!
2017. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
#20: tömör, rövid, lényegretörő.
2017. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

22 évesen milyen "mai világ"-ról beszélsz? :D Milyen más világot ismertél? :D


Amúgy azért, mert kevés a normális, becsületes, megbízható ember. Nő és férfi egyaránt. Viszont ha valóban ilyenre vágysz, és te is ilyen vagy, akkor előbb-utóbb megtaláljátok egymást, én is találtam ilyen pasit (23 évesen)

2017. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyu.

A férfiak nyomi ösztönlények. Kielégiti őket az Internet a szexchat, a fészen pózoló 15 éves.

Persze a kapcsolatban élők is ilyenek csak az asszony naív.

Macska ,kutya. Azok is értelmesebbek, mint a férfiak.

2017. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
57%
Szia! Ilyen vagyok. Nagy kár, hogy ezt nem sok nő értékelte eddig. Inkább unalmasnak állították be a dolgot és leléptek. 30F
2017. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

Nőként írom, hogy ugyanazért, amiért a pasiknak is nehezebb normális, becsületes, megbízható nőt találni. Ma már nagyon el vannak kurvulva a csajok, sok nagyon anyagias, elvárják hogy a párjuk tegyen a seggük alá mindent.

A pasik jó része pedig csak dugásra megy, elköteleződni nem akar. Akár ki is használják a nők érzelmeit egy numeráért.


Amúgy, ha van egy jó személyiség, némi intelligencia, és nem kriptaszökevény-igénytelen kinézet (ápolatlanság, rohadó fogak, büdös száj, zsíros haj, szakadt ruhák stb), akkor férfi is, nő is talál magának normális párt még 30 éves kora előtt. Aki akar párt.


Aki meg akar, de nem talált, annak érdemes magába nézni, önvizsgálatot tartani, mert valamit marhára rosszul csinál. 31/N

2017. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!