Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar ha egy férfinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha egy férfinek volt (ak) egyéjszakás kalandja (i). Más is érez így?

Figyelt kérdés
Leszeretném győzni ezt az érzést, de nem tudom. Nem is tudom helyesen megfogalmazni, de féltékennyé válok. Biztos fogjátok írni, hogy akkor keressek szüzet, de az nem bánt ha kapcsolatban volt együtt valakivel, hanem csak azon kívül. Mennyire normális ez?

2017. szept. 27. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Veled van a probléma, az önbizalmaddal és a felfogásoddal.

Végül is, van, aki tudja tolerálni, van aki nem. Akkor meg keress olyan párt, akinek csak kapcsolatban volt szexuális tapasztalata.

Ilyen egyszerű.

2017. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Mondjuk az zavarna, ha csak egyéjszakása lett volna, de nem azért, mert a lányok utána nemet mondtak rá, hanem mert egy óriási szoknyapecér. Olyannal a saját védelmem érdekében nem kezdek. Amúgy a vegyes felállás (kapcsolata is volt, egyéjszakások is) engem nem zavar.
2017. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Te, így érzel. Nekem sem kell, ha egy éjszakázott, szexkapcsolata volt. Egyszerűen azért, mert más az értékrendünk. Aki belemegy érzelmek nélkül, bele mehet bármikor, mert olyan az értékrendje. Nem szólom meg érte, csak kerülöm őket. Kapcsolat alatt kiderül, búcsút veszek tőle. Te sem azt nézd, ki mit fogad el. Azt nézd, te mit tudsz elfogadni.
2017. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%

Ez elég fura.

sztem nemigazán van olyan 18-48 éves férfi akinek SOHA az életébe nem volt agyéjszakás kalandja.


Ez olyan mintha én olyna huszonéves nőt szeretnék találni, aki már nem szűz, túlvan jópár kapcsolaton, de nincsenek képbe ex vagy exek akik még kaparnak.

2017. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna és nem azért, mert gond van az önértékelésemmel. Nem mindenkinek fér bele az egyéjszakás. Nekem sem. Szerintem akinek tartása van, az nem él ilyen lehetőségekkel. És akinek egy volt, annak bármikor lesz több is, mert eleve képes rá, megvan a hajlam.


És megint más tészta az, amikor van egy se veled-se nélküled szituáció, amiben megtörténik úgy, hogy nincs párkapcsolat.

2017. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna. Szerintem a páromnak is volt bár konkrétan még nem beszéltünk erről (minek is). Az zavar ha megtudom hogy előző kapcsolataiban csalt már meg nőt. Szerintem az egyéjszakás kalandból nem következik hogy hűtlen lenne.
2017. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nagyjából úgy érzek ahogy az ötös, de van bennem féltékenység is.


Köszönöm mindenkinek :)

2017. szept. 27. 11:30
 8/22 anonim ***** válasza:

Engem (talán koromból kifolyólag is) végképp nem érdekel mi volt a múltjában.A most êrdekel.Természetesen együtt élünk, tudtuk, hogy egyikőnk sem szűz már, nem voltak illúzióink.

Nekem is volt egyéjszakás kalandom, nem vetettem meg tízen és húszas éveimben a dolgokat na...De lenyugodtam.Túl vagyok egy váláson, egy gyermek êdesanyjaként kijelenthetem, hogy 32 évesen jobban érzem magam, mint valaha, minden téren.

Szerintem próbáld meg elfogadni, hogy mindenkinek van múltja.Ha têged szeret, téged akar, ne foglalkozz a múltjával, mert magadat (is) marcangolod.

2017. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha volt neki 1-2 az nem zavar, ha sportszeruen uzi vagy uzte, hogy minden hetvegen mas nott vitt haza, az olyat nem vennem komolyan.
2017. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, felvilágosítalak:


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a másikban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról!


Biztos, hogy te féltékeny vagy és nem valami más a problémád?

2017. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!