Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szerezhetnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm,de annak már 2 éve,én azóta nem találom a párom,mostanában nagyon magányosnak érzem magam,haverokkal sincs mindig kedvem lógni,diszkózni annyira nem szeretek,de olyan lányt meg nem találni aki inkább össze bújós,városba sétálos beülni valahova estékre vágyna.22/f
2017. szept. 29. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Fu, ezt a kérdést én is kiírhattam volna :D Ha gondolod írj privit.

21L

2017. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy órája kérdezted ugyanezt, csak más szavakkal. Értem én, hogy siettetnéd a dolgot, de pont ezzel a vehemenciával, erőlködéssel szúrod el az egészet (ne aggódj, én is).
2017. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
mondhatnék pár módszert de jórésze illegális :P (leütöd, elrabolod, megveszed stb).
2017. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es beszélhetünk,de szerintem messze laksz :D
2017. szept. 29. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is majdnem így vagyok és tök jó lenne egy olyasmi lány, akit írsz. :) Csak nekem 2 éve se meg az előtt se volt senkim:D Jelenleg én egyelőre neten keresek, először külsőre találjak olyat, aki tetszik - ami az esetemben nem könnyű feladat, pláne ha még egyéb tulajdonságokat is hozzá vesszük:D De próba szerencse. :)
2017. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

30 percre tudsz bérelni

Régebben ezt csinaltam én is.

2017. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs meglelő egzisztenciád. Felejtsd el.

Lehet nem mondták de a 15-70-ben átlag mindenikek 20-on éves csajok kellenek.


Kb egy átlag 20 éves csajra 100 pasi jut.

És nem a legcsoróbbat fogja választani.

Esetleg ha valami élkepesztően jól nézel ki.

Ami nem az átlag, akkor még van esélyed zseton nélkül.


Egyébként felejtsd el.

2017. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnő nem pokemon, hogy 'szerezni' kell...
2017. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!