Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismerkednétek egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismerkednétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Nem írtam neki egy óra hosszat és erre ezt írta


"Néma csend és hullaszag van"

"Meseljel valamit vagy kérdezz vagy akármi"


2017. szept. 30. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
.....nem kérdés. Kellemes kis teremtés lehet!
2017. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen szokott egy darab faként végigfeküdni az ágyban azzal, hogy "tessék, elégíts ki!"
2017. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerkednek a helyedben


N

2017. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Áhhh, egy bites agykapacitása van. :DD
2017. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan szedted össze ezt a "főnyereményt" kérdező és milyen korosztály ?
2017. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerkednék. Hamar áttérnék személyes talira,dugni jó lesz .Ha nem megy bele akkor kuka
2017. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, megint egy közönség(es pícsa). Ezt nyomatják a férfiak is. Mesélj valamit, írj valamit... Ők meg hátradőlnek és semmi energiát nem óhajtanak a beszélgetésbe fektetni.


Nem vagyok dajka, hogy meséljek. Nem dolgozom a szórakoztatóiparban, hogy előadjam magam, nem vagyok cirkuszi majom, hogy produkáljam magam. Te sem. Valaki vagy használja az agyát (ehhez kell az is, hogy legyen neki), és képes produkálni egy kölcsönös beszélgetést, vagy kapcsolja be a TV-t és ne a velem való beszélgetés legyen az unaloműzője.

N

2017. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:))) kifogtal egy veglenyt.
2017. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!