Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyomulós ha bejelölök ismerősn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós ha bejelölök ismerősnek egy idegen férfit facebookon aki tetszik és meg szeretném ismerni?

Figyelt kérdés

Úgy találtam rá hogy van egy esemény ami most hévégén lesz, és nézegettem hogy kik mennek még,és ő ott volt az érdeklődők között.láttam hogy hasonló az érdeklődési körünk és szimpatikus lett.

Távol áll tőlem hogy idegeneket jelölgetek de szívesen megismerném.Nem tudom mit írhatnék ami nem lenne nagyon nyomulós.

24L



2017. okt. 4. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm csinált ilyet de kiderült h a pasi akit kinézett meleg... szóval készülj fel mindenre.
2017. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
inkább írj neki a közös témáról :)
2017. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy lány írt rám facen osszesen nem azert mert bejottem neki de egyszer talalkoztam vele aranyos lany sajna nem lett 2. Tali 24fity a
2017. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Csak jelöld be ne írj rá. Ha rákérdez hogy ismered e akkor lehet folytatni
2017. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg írj rá azzal, hogy szimpatikus. Nálam beválna.
2017. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Irtam en mar olyan lanyra akit tenyleg idealisnak tartok leirtsm tok oszinten hogy mit gondolok rola szerintem sok volt neki annyit irt köszi
2017. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bejelölni valakit még nem olyan nyomulás, ez még a vállalható szint. De ne írj rá, előbb várd meg, hogy mit reagál, rákérdez-e esetleg hogy ismeritek-e egymást valahonnan vagy ilyesmi
2017. okt. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Ne hallgass itt azokra akik le akarnak beszélni arról hogy ràírj. Ez a tipikus csajok tipikus jàtéka. Életedbe 1x legyél màr az a csaj aki akkor is kemény mikor a többinek csak a szàja az. Rengeteg tàrsadalmi probléma megszűnne ha kicsit bàtrabbak meg emberiebbek lennétek. Mindig a férfi dönt a nő meg csak bólint vagy csóvàl. Írj rà. Egy eseményre mentek, megvan a téma is. Drukkolok.
2017. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sosem ertettem a fbon olyan emberek ismerosnek jelolgeteset,akiket soha nem lattam. En kis naiv ugy kezelem az ismerosoket h azokat tenyleg ismerem:) nem latasbol! Persze megszunne minden problema ha a nok is elkezdenenek kezdemenyezni,de legalabbis meg lustabbak es eletkeptelenebbek lennenek a ferfiak. Meg mindig tobb eselyet latom ertelmes kapcs kialakitasanak ha megkeresed a rendezvenyen,meglatod h kivel jon/nem jon es mellesodrodva beszelgetest kezdemenyezel a temarol.Ha tetszel neki,rogton le fogod vagni,ha meg nem,el lehet gond nelkul setalni onnan.
2017. okt. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb, ami történhet, hogy nem jelöl vissza. Hajrá!
2017. okt. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!