Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire lenne kizáró ok egy 25 éves nőnél az, ha van egy kislánya egy török férfitól?

Figyelt kérdés
Aki már ugyan nem az életük része, nem is látogatja őket, csak anyagilag támogatja
2017. okt. 5. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarnék gyerekes nővel kezdeni, szóval kizáró ok, származástól és támogatástól függetlenül. Vannak nők is, akik nem ismerkednének úgy egy sráccal, hogy ő nevel egy kisgyereket, így fordítva is előfordulhat.

35-40 évesen válás után ha nekem is van és nem akarok sajátot nem zavarna, ilyen férfiból is rengeteg van.

De most jelenleg fiatalon, nem akarnék egy fiatal gyerekes anyukát ha szingli lennék.


De ha nem zavar, hogy valaki 5-10 évvel idősebb akkor biztos könnyebben találsz majd.

2017. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút kizáró ok, de az is, ha csak gyereke van és elvált már 25 évesen. Mert itt vagy felelőtlen gyerekvállalás, hitvány védekezés, illetve egy kisebb rétegnél "kalandvágy" vagy pénzszerzési motiváció volt (ismerek sajnos olyan nőt aki szülés után rögtön vált a gazdag férjétől és máig egy havi fizetésnek megfelelő gyerektartást kaszíroz. Igaz nem is rajong érte senki, persze szerinte "irígységből")
2017. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem akadnék ki, hogy ez van, viszont 100%, hogy nem közelednék vele, hiába is lezárt kapcsolatról van szó.
2017. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Engem jobban zavarna az, hogy igy kiemeli a nemzetiseget, mintha ez valami degradalo, undorito dolog lenne. Nem vall intelligens gondolkodasra.
2017. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Őszinte leszek, ezekkel a paraméterekkel zavarna.
2017. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
26 vagyok van egy gyermekem a párommal minden jó volt míg ki nem derült hogy terhes vagyok előtte persze beszéltünk róla azt mondta ő is szeretne gyereket aztán meg egyedül maradtam ez úgy gondolom nem az én hibám ezért nem kell minden fiatal anyukát leszólni
2017. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálam alapból kizáró ok a gyerek, szóval tökmindegy, hogy ferdeszemű, feketebőrű, török, amerikai, vagy cigó-e az apa.
2017. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Fantasztikusan hangzik. Abszolut kizaro ok nezhet ki akarmilyen bomban is, lehet akarmilyen jofej. Fiatalon nem fogom mas zabikölkét nevelni foleg nem valami szulejmánnak aki valoszinu felcsinalta es otthagyta mert a no ennyire hulye volt. Mert persze biztosan igaz szerelem volt mindket fel reszerol, tobb eves komoly kapcsolat. Biztos az volt.
2017. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
mennyire szűk látókörűek vagytok még lepontoznak pff. amúgy egy 5 éves kapcsolat volt és gyerekkorom óta ismertem az apukát kb ennyit az ismerem a páromat megbízhatok benne elméletről... lehet szerencsés vagyok de nnincs gondom a férfiakkal több jelentkező is lenne természetesen komoly kapcsolatban élek...
2017. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
teljes mértékben
2017. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!