Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők parotok igenyelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők parotok igenyelne a 2no 1ffi felállást akkor inkább beszerveznetek 1baratnotok vagy valasztanatok közösen egy prostit?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább elválnék, aztán keressen magának akiket akar.
2017. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Inkább keresnénk egy szimpi lányt. Prostit semmikèppen sem
2017. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha felveti ezt a felállást, de én nem megyek bele. Se barátnővel (mégis milyen lenne utána a kapcsolat, hogy tudod, hogy a párod megdugta őt?), se prostival (fúj...).
2017. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolja es nem tud enelkul elni, akkor mehet es kereshet o maganak ket lanyt, miutan osszepakolta a cuccait es elkoltozott :DD Nem lennek benne semmilyen korulmenyek kozott sem, de o meg nem ker olyat, amirol tudja, hogy nem erdekel.
2017. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátnő.
2017. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg két férfi fellását igényelek. Barátod hoznád vagy nézzünk egy férfi prostit?
2017. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább szakítanék, ha ilyen felmerülne a kis agyában. Akinek nem csak én kellek, az felejtős. Meg már nem azért de milyen barátnő az, akinek teljesen rendben van, hogy szexel a pasiddal?
2017. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Én beszervezném a szeretőmet,aki pasi.
2017. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
8-as most megihlettél. Lehet, hogy utoljára még én is megszivatnám, és rendelnék neki valami 150 kilós 60as nagyikát, hogy jól dolgozza meg. Vagy egy transzit. Tessék drágám, csinálhatjuk hármasban, ti kezditek.. :'D
2017. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ő igényli? És Te mit igényelsz? Ha egy párt alkottok akkor alap hogy a szexben olyan dolgok kapjanak szerepet ami mindkét félnek megfelel. Biztosan szeretnél ilyenbe belemenni? Bár ha egyáltalán felmerül benne ilyen, akkor sajnos nagyon valószínű hogy köztetek nincsen minden rendben, mert egy férfi aki szeret és tisztel egy nőt nem enged be harmadik személyt maguk közé, legyen az akármilyen nő. De tegyük fel mégis jó a kapcsolatotok, akkor viszont tudd és készülj fel hogy ezek után soha nem lesz olyan mint régen, ez mindent tökre tehet, megöli az intimitást köztetek és az összetartozás érzését kinyírja végleg. Nem kockáztatnám meg.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak a 2 lehetőség közül egyiket se választanám. Hanem közösen keressetek egy lányt aki mindkettőtöknek tetszik viszont egyikőtök sincs vele semmilyen kapcsolatban és nem is prosti az illető. Vannak kalandvágyó csajok. Ez a legjobb megoldás ha már ilyet tervezel.

2017. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!