Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, adnatok esélyt kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, adnatok esélyt kövér hölgyeknek is, ha okos és szép? Ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem, mert nem vonzó számomra egy kövér nő.
2017. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Függ attól,hogy van e gyerkőc.
2017. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés mennyire az...
2017. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
nem, mert nem vonzó. Kétszer is próbáltam, egyszerűen nem megy. 42f
2017. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

Ha okos, akkor miért kövér?


Egyébként nem gondolnám, hogy egy kövér nő több esélyt érdemelne mint egy kövér férfi, csak azért mert nő.

2017. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Én azért nem, mert nem egy súly csoportban vagyok vele.
2017. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Linkelhetnél a netről, hasonló súlyú nőkről képet. Adnék.
2017. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy mit értünk kövér alatt. Esetleg ha linkelnél képet hasonló testalkatú nőről akkor könnyebb lenne.
2017. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Elég eltérő, ki mit tekint kövérnek. Van egy "szint", amit már nem tartok vonzónak, ezt a dolgot szerintem nem lehet erőltetni. Viszont ha szép, azaz széparcú, akkor a teste nekem másodlagos kérdés - ugyanakkor nem elhanyagolható. Amúgy a teltebb nők alapjáraton jobban vonzanak.
2017. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem.


Egyrészt a szépség relatív, ha kövér, akkor nem nagyon szép.


Másrészt, ha én fel tudom emelni a fenekem hetente 3 alkalommal és futni 10-10km-et, akkor örülnék, ha a párom is tenne ennyit a saját testéért, a saját egészségéért.


Mellesleg egy rakás hobbim kapcsolódik a mozgáshoz (túrázom, evezek, korcsolyázok, etc), örülnék, ha a párom velem tartana legalább egy részében.


Nem vagyok a világ legjobb pasija (sőt!), de amiért tudok tenni, azért teszek is. Az elhízás meg pont az a kategória, ami ellen lehet tenni.

2017. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!