Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként ha egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha egy társkereső oldalon se jártam szerencsével, akkor hol lehetne szerintetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szórakozó helyre már nem igazán járok !
2017. okt. 9. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, várd a sült galambot és írd ki gyakorira.
2017. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, mert szerinted csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni? Azt azért egy idő után kinövi az ember.

Munkahelyen esetleg? Vagy a baráti társaságodban? Ha gyakrabban összejársz velük, annak is megnő az esélye, hogy bemutatnak valakinek és így új embereket ismerhetsz meg.

Ha kutyás vagy, kutyasétáltatás közben szóba lehet elegyedni szintén kutyás lányokkal, nőkkel. Vagy csak úgy parkban, kutya nélkül.

A tömegközlekedési eszközöket szerintem hanyagold, az nagyon nem szokott bejönni :)

Kávézóban, bárokban, ha van esetleg törzshelyed, és felfigyelsz valakire aki szintén gyakran jár, lehetőleg nem a párjával.

2017. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőn :))
2017. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2


Ha eddig nem jött rá, hogy hol tudna ismerkedni ezután sem fog.


Hiába írsz neki bármit, úgy sem fog lépni.

2017. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ahol akarsz nagyjából. Szó szerint. Nincs megszabva. Volt, h munkahelyen, könyvtárban, utcán, buszon, HÉV-en stb ismerkedtem. NEm állandóan....egy-egy alkalom volt.
2017. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 ez lehet, hog így van, én mindenesetre csak válaszoltam a kérdésére :) Hátha olvas itt olyan lehetőséget, most nem feltétlen az én válaszomban, amire nem is gondolt volna.

Még egy valami eszembe jutott. Ha van valami hobbid, érdeklődésed (pl.fényképezés, festészet, bármilyen művészet stb), akkor járj el időnként olyan helyekre, ahol hasonló érdeklődésű emberek járnak. Kiállítás, galéria stb. Ott elég könnyű beszélgetésbe elegyedni, mert rögtön van közös alap. Ez persze csak akkor működik, ha tényleg érdekel az adott dolog és van érdemi hozzáfűznivalód, különben csak beégsz :D

#2

2017. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem a tarskereson a legnehezebb ismerkedni, nagyon kiveteles esetben mukodik a tarskereso.
2017. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tényleg segítő válaszokat !
2017. okt. 9. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs egyedül ezzel a problémával a kérdező. )

Én se találtam társra ilyen oldalon nem azért mert nem volt elég nő de életemben nem randiztam annyi nővel mint onnan a legdögösebb k..va-tól az agyilag is sérült nagyra vágyó nyomorékig.

A probléma a számunkra megfelelővel van. Szóval azzal aki valóban egy életre társ, saját család, házasság közös dolgok stb.

2017. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!