Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 évesen ugye még egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 évesen ugye még egész nyugodtan kezdhetek 18-21 éves csajokkal?

Figyelt kérdés

Azok jönnek be igazán, a fiatal nők, a friss husik. És szerintem annak a korosztálynak jövök be a legjobban, azokat a legkönnyebb elcsábítani. Persze felmerül a korkülönbség problémája, de haverjaim azt mondják, hogy férfiban ez még nem kor, és hogy egészen nyugodtan ismerkedhetek jóval fiatalabb nőkkel is.

Szerintetek ez már sok, vagy még bőven belefér?


2017. okt. 15. 16:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Azzal ismerkedsz, akivel akarsz. Miért van szükséged bárki engedélyére?
2017. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én 18-21 évesen véletlenül sem kezdtem volna 23-25 év feletti pasikkal.
2017. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Nem. Lúzer vagy, ha tinilányok jönnek be. Fúj.
2017. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
És még véletlenül sem abban gyökerezik a probléma, hogy a korosztályodnak nem felelsz meg, ugye?
2017. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aki 18 evesen 34 evessel kezd, annak ketsegbe vonnam a cselekvokepesseget. Ha ertelmi fogyatekos akkor azert nem olyan egyertelmu.
2017. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

(És akkor jönnek itt férfitöbblettel meg hasonlókkal, mikor tök egyértelmű, hogy a 30-40 éves pasiknak is a huszonéves csajok kellenek, ezért olyan nagy a versengés.)

Amúgy én például gáznak tartom, hogy 34 évesen még a huszonéves csajokkal vagy egy szinten. Azt se nagyon értem, miért kellenél te ilyen csajoknak. Én 23 vagyok de eszembe nem jutna 30 fölötti férfival akármit is kezdeni.

2017. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Uraim, tessék, itt a férfitöbblet.

Hölgyeim, az ilyenek fognak majd 10 év múlva lecserélni egy még fiatalabbra.


Kérdező, a te dolgod, lesz, akinek megfelel, lesz, akinek nem. Én nem kezdtem volna 30 fölöttivel 18-21 évesen.

2017. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

1-es Nincs szükségem senkinek az engedélyére. Csak véleményeket kérdeztem. Amúgy sokan írják itt, látatlanba, hogy nem kezdenének idősebb pasival meg minden, de előben meg pont fordítva van, hogy nem kezdenek velük egykorúval csak idősebbekkel. És nem csak a tinilányok, hanem a huszonöt, harminc éves nők is ugyanúgy. Nem csoda, hogy a legnagyobb sikerem a nálam jóval fiatalabb nőknél van.

Amúgy egy férfi az tényleg "hosszan friss tej", ahogy a haverjaim mondták. Legtöbben ekkor vannak a hódítási képességeik csúcsán.

2017. okt. 15. 16:43
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Én ennyi idősen max szexkapcsolatot létesítettem volna ilyen idős férfival, de nem párkapcsolatot.

Azért egy komoly, érett 30 feletti férfi nem hiszem hogy szellemi partnere tud lenni egy 20 év körüli lánynak...

2017. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
"Amúgy sokan írják itt, látatlanba, hogy nem kezdenének idősebb pasival meg minden, de előben meg pont fordítva van, hogy nem kezdenek velük egykorúval csak idősebbekkel." - Miért gondolod, hogy az itt írók ugyanazok, akiket élőben látsz? Nem vagyunk egyformák. Nekem a saját korosztályom jön be, másnak az idősebbek, megint másnak a fiatalabbak. Ébresztő...!
2017. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!