Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy férfi gyerekes?

Figyelt kérdés

Legalább is ezt mondják rólam. Én viszont nem játszom meg magamat és hű vagyok önmagamhoz :D

Szeretek ökörködni, rajzfilmet nézni, rajzolni, kicsit úgy is viselkedem sokszor mint egy rajzfilmfigura (állítólag!).

Szeretem kimondani amit gondolok, ironizálok, gúnyolódok sokat röhögök állandóan mert szánalmas minden :D Azt vettem viszont észre hogy ahogy átléptem a 30at ezek a korábban impozáns tulajdonságaim manapság gyakorlatilag felejtősek ha csajozni akarok.



2017. okt. 19. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ezzel gond alapvetően. Csak vedd tudomásul, hogy 30 felett a nők már rég nem pasit keresnek, hanem egy férfit, aki elég megbízható a családalapításhoz.
2017. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az első válaszoló tökéletesen megfogalmazta a választ. A nőknek alapesetben egy felnőttes gondolkodású és viselkedésű férfi nagyobb biztonságérzetet ad, felelősségteljesebb személynek tűnhet számukra, akiben jobban tudnak bízni, főként ha a céljaik között a jövőbeli családalapítás szerepel.
2017. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen férfiak nincsenek szinte. Úgyis félrelépnek mert nem bírják a nyomást általában amit rájuk nehezedik. Én viszont full laza vagyok mindig :D
2017. okt. 19. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Te aztán biztos tudod, vannak-e ilyen férfiak vagy sem. Te nem laza vagy a leírás szerint, hanem debil. A párom laza, tud szórakozni, amikor annak van az ideje épp. Ő sem játssza meg magát, de szerencsére nem egy rajzfilm figura természete az igazi személyisége.
2017. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kismillió érett pasi van, akivel megéri családot alapítani, és lehet is, mert nem fog elhagyni vagy megcsalni. Te nem ilyen vagy, ennyi. Nekem nem egy gyerek kell, akivel játszani kell, és nem vesz semmit komolyan. Hanem egy férfi, aki mellett biztonságban érzem magam, és tudom, hogy a jövőmet bátran alapozhatom rá.
2017. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
te nem gyerekes vagy, hanem egy idegesito kis gorcs, ami nekem nem baj.
2017. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mitől vagyok idegesítő görcs nem is ismersz :DD
2017. okt. 19. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

a típust, aminek díszpéldánya vagy, nagyon is.


de engem nem zavar, hogy ilyen vagy. bár 30 fölött ez inkább nevetséges, mint érdekes.

2017. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!