Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten nem tudok barátnőt szerezni a valóságban sem menne?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem lehet barátnőt szerezni. Vagy soha nem akarsz vele találkozni? Akkor nem is barátnő. Az élő randi dönti el a kapcsolat sorsát.
2017. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2017. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Interneten átlagos férfiként szinte semmi esélyed nincs, a való életben azért ennél jóval több. A nettel a legnagyobb baj, hogy pont azokat a tulajdonságaidat nem tudod kiemelni, amiben jó vagy (kivéve, ha kimondottan jóképű vagy).
2017. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
internet által már volt személyes de katasztrófa volt, viszont valamit kiakarod találni a problémára mert szeretnék barátnőt
2017. okt. 20. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Interneten nem lehet ismerkedni. Aki a való életben nem talál barátnőt, az interneten sem fog. Pont azért, mert nyilván nem egy tamagocsit akarsz barátnőnek. Tehát előbb-utóbb találkoznotok kell, ahol ugyan úgy ki fognak ütközni a "hibáid", ami miatt élőben nem jön össze a barátnő. Inkább a valós kommunikációt, a való életbeli ismerkedést gyakorold, azzal többre mész. Pláne, hogy a nők nagy többsége nem is komoly szándékkal használja a társkeresőket, vagy aki igen, azzal már eleve bajok vannak.
2017. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, én interneten ismertem meg a barátnőmet, és közel 2 évet voltunk együtt. Viszont azt hozzáteszem, hogy nem társkereső oldalon, és az elején nem is gondoltam volna, hogy összejövünk, csak jó volt vele beszélgetni :)


Viszont társkereső oldalakon tényleg esélytelen a helyzet, mivel ott 5-ször annyi férfi van mint nő, vagyis nekem még sosem jött össze. Nagyon nehéz elérni, hogy egyáltalán szóba áljanak veled, és akkor még hogy legyen meg köztetek a szikra... Nem lehetetlen, de kicsi az esélye.


Én is most kezdem befejezni a netes ismerkedést, mert tényleg esélytelen, valóságban biztos több esélyem lenne

2017. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha interneten kezdtek el ismerkedni, de utána találkoztok és élőben folytatjátok akkor elmondom sokkal könnyebb esélyeid lesznek. Ha interneten ismerkedtek, esetleg estek egymásba még az első találkozó előtt az lehet elég becsapós is!

Csak élőbe derülnek ki olyan tulajdonságok amik képernyő előtt esetleg nem tűnnek fel még webcamon keresztül sem. Én régebben sokat ismerkedtem neten, fél évet chateltem egy lánnyal aki nagyon szimpatikus volt bele is estem, ahogyan ő is belém szeretett. Amikor eljött az idő arra hogy találkozzunk, találkoztunk is jó volt minden, de csak akkor szembesültem igazán az ő alaptermészetével, viselkedésével, testbeszédével. Sajnos nagyon hamar ki is ábrándultam belőle, és roppant csalódott is voltam, mert teljesen másként ismertem őt meg interneten mint élőbe.

A volt barátnőmmel interneten ismerkedtem meg szintén, de csak pár órás beszélgetésünk volt, alapvető dolgokról, aztán elhívtam egy találkozóra, mert itt lakik a városban és szerintem rengetegszer láttuk már egymást élőben, de ugye ez semmit nem jelentett. Amikor találkoztunk, akkor mélyedtünk inkább bele az ismerkedésbe és ez számomra sokkal többet ért mint ha neten ismertük volna meg igazán egymást, aztán élőben vagy csalódás lett volna, vagy nem. De így élőben sokkal jobb volt.

A jelenlegi barátnőmet élőben ismertem meg. Teljesen véletlen alakult ki ez az egész.

A közeli nagyváros hivatalába bent szorultunk a liftbe valami hiba miatt, vagy 10 percig ott voltunk abba a szűk lyukba. Aztán ameddig ott dekkoltunk elkezdtünk beszélgetni, majd amikor újra indították a liftet és kitett minket az emeleten ahova menni akartunk elváltak útjaink. Rá pár nappal később ismét összefutottunk a buszon, leült mellém és csak úgy elkezdtünk ismét beszélgetni, aztán elhívtam egy randira, pedig nem fűztem túl nagy reményeket hozzá, gondoltam egy próbát megér. Meg is történt a randi, igaz nem úgy ahogyan elképzeltem, de így talán jobban is elsült, mert hihetetlen jól éreztem magam, és bevallom régebben soha sem ment így a személyes ismerkedés, de most valamiért szinte elsőre ment minden. Nem görcsöltem rá, nem kombináltam mindent, egyszerűen adtam az alaptermészetem, nem paráztam túl semmit, és össze is jöttünk.

2017. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mondtad, hogy volt már netről randi. De milyenek az arányok? Ha rosszak (értem ezalatt, hogy kevesen írnak vissza) akkor képekkel gondok lehetnek.

Keress profi fotóst aki csinál rólad jó képeket. Kb legyen 2-3 kép rólad az adatlapodon.

Az pedig, hogy a randid katasztrófa volt..hát van ilyen. Nekem is volt már gáz randim ahol nem találtuk a lánnyal a közös hangot. Ne vonj le egyből nagy következtetést ha 1-2 randi nem sikerül.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem feltétlenül mivel ismerősökön keresztül könnyebb ismerkedni mint neten.

2017. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3 #5


Jómagam csak és kizárólag interneten tudtam/tudok ismerkedni. Máshol esélyem sincs.

Persze értelme nem sok, mert a személyes találkozó mindig kudarc. :)

2017. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!