Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, számotokra kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra kizáró ok, ha egy lány elkezd öregedni 25 évesen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ráncokra, amik közelről már jól megfigyelhetők és ősz hajszálakra, ami két festés között néha feltűnik.


Hogyan viszonyulnátok egy ilyen lányhoz?


2017. okt. 22. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Kislány, te meg iszonyatosan h..lye vagy. Mindenki öregszik, már a kisbaba is, mikor megszületik.

Az pedig genetika, hogy ki mikor őszül.

A természet része az öregedés.

2017. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha rosszul viszonyulunk, akkor inkább nem öregszel? :)
2017. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

Most bunkó leszek és le leszek pontozva, de igen. Egy nőnek semmi dolga nincs az életben, csak hogy fiatal és csinos legyen. Egy férfinak meg az ég világon minden dolga van: legyen jóképű, sportos testű, legyen 180 feletti, keressen legalább 300-400 ezer nettót, már 20 évesen éljen külön a szüleitől és autót vezessen, stb..


Egy nőnek meg csak ennyi lenne a dolga, hogy legyen fiatalos és ne legyen ráncos...

2017. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
3-as te inkább egy gumibabát szerezz be magadnak az biztos nem ráncosodik. Idióta!
2017. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, nem 35-öt akartál írni?

A 25-28 közti nőismerőseim sokkal jobban néznek ki, mint 18-20 éves korukban. Megtalálták a stílusukat, van pénzük magukra, kiegyensúlyozottabbak, nőiesebbek...Legalábbis én nőként így látom.

2 hónap múlva 24 leszek, megyek, és megásom a sírom akkor...

Egyébként nem festem a hajam, mert nem őszülök (nem is tudok olyat a családban, aki 30 alatt őszült volna), illetve ráncaim sincsenek, pedig száraz, érzékeny bőröm van.


Bocs, hogy nőként írok, de kikívánkozott.

2017. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

úgy hogy biztos alkoholt/kólát/energia italt és egyéb mocskot iszik. Mellette biztos dohányzik, és mocsok kajákat eszik, nem sportol, stb.....


Én 23 éves nő vagyok, ritkán iszom alkoholt, nem dohányzom, egészségesen táplálkozom (értsd: sok zöldség, gyümölcs, no cukor és fehérliszt), napi minimum 3 liter vizet iszom, vitaminokat szedek, és rengeteget sportolok.

VÉGEREDMÉNY: 23 évesen 18 évesnek néz, mivel nagyon feszes a testem, fiatalos és energikus kisugárzásom van, és egy darab ránc nincs rajtam, mint pl. sok velem egyidős lányon.

Jah, és alapvetően nagyon pozitív vagyok, ami még rádob egy lapáttal a külsőmre.


Úgyhogy valamit te csinálsz rosszul baba..

2017. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-ossal egyetértek, ami a dohányzást illeti

Engem is 16-17nek néznek, de volt olyan csoporttársam, aki 19 évesen kinézett 30-nak. Elég erősen dohányzott 15-16 éves kora óta minimum. Szóval, lehet, ebben van valami...

5-ös voltam

2017. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Segítek egykét tévhitet eloszlatni:

Minden ember 'elkezd megöregedni' ahogy megszületik.

2017. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, nem iszok, minimálisan fogyasztok cukrot, az üdítőket pedig utálom. Sportolni nem szoktam, lehet valamennyire segítene.
2017. okt. 22. 15:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 "Most bunkó leszek " - inkább butának mondanám. Ha eljutsz valami emberlakta vidékre, látni fogod, mennyi helyen dolgoznak nők - az is a dolguk, nem csak cicomázkodás.
2017. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!