Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? (Hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? (Hosszú)

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, a lány akiről pedig szól a "sztorim" 18 éves.


Előre is köszönöm ha elolvasod.


A lány öccsét viszonylag régóta ismerem, haveri kapcsolat van köztünk. Amióta ismerem azóta tudom, hogy családi problémákkal küzdenek. Az anyukájuk minden ok nélkűl otthagyta őket az apjukkal 6-7 éves korukban. Ritkán is ha látják, akkor is csak bántja őket, hogy kár volt megszületni stb.


Három hete a srác meghívott magukhoz egy házibuliba. Nagyon örültem, mondván már rég voltam szórakozni.


El is érkezett a nap, tökéletesen telt a buli, nagyon jó volt a hangulat. Hajnali kettő magasságában elkezdtek klikkesedni emberek, ürült belőlünk a pia. Én fogtam magam és elindúltam a ház mögé mert csövelni kellett... Mikor odaértem az a látvány fogadott, hogy a nővére űl a sötétben a fűben egyedül, és sír. Azonnal leűltem, megkérdeztem mi a baj.


A családi problémák miatt, hogy egy szerencsétlennek érzi magát, és már az öngyilkosság is megfordult a fejében. Mondtam ne butáskodj már, biztosan vannak akik szeretnék. Azt mondta senkije nincs, se barátok, se a testvérére sem pedig senkire nem támaszkodhat. Kérdeztem, hogy ez így van e tényleg, és akkor lehúzta a pólóját..... Sosem fogom elfelejteni. A mellkasa tiszta vágás, aminek nagy részét az nap ejtette magán. Én hirtelen összezuhantam, de próbálkoztam valamit kinyögni. Végül egy másfél órás beszélgetés lett belőle, és megígértük, bármi bajunk van hezitálás nélkül szólunk a másiknak.


Így is lett, teltek múltak a napok, abba hagyta az önvágdosást, és egyre többet találkoztunk. Olyan mintha egy hullámhosszon lennenk.


Na de itt jön az én kérdésem felétek:


Ahogy egyre jobban megnyílt felém, és javult az állapota, az enyém megmsgyarazhatatlanúl elkezdett romlani, de nem jöttem rá miért. És ahogy ma felkeltem, egyből beugrott. Szerelmes vagyok belé! De úgy mint még soha senkibe.....


Emiatt kicsit szar embernek érzem magam, hogy nem jó szándékból, hanem saját szandekból segítettem neki...


De tudom hogy van neki olyan fiú akibe szerelmes, mert elmondta, de azt nem hogy ki az.


Próbáltam puhatolozni a magam kapcsán, hogy talán nekem lenne e esélyem, és erre jutottam:


Ő is úgy tudja hogy van egy lány nekem, de személy szerint nem hogy ki.... Igazából őt mutatom be saját magának az ilyen irányú beszélgetésekben, csak azt nem tudom hogy rájött e... Mondtam hogy lehetetlen hogy osszejojjon, ő pedig azt hogy legyek bizakodó, mert nem láthatunk a másik fejébe, és lehet hogy csak a lány sem mer lépni.


De szerintem ő nem úgy értette, mint ahogyan én szeretném.


Vélemények?


(Azért írtam a felnőtt kategoriaba, mert úgy érzem 20+ évesek jobban tudnak ebben segíteni)


2017. okt. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi a kérdés? Hívd el randizni, és minden kiderül.
2017. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt mondom, mondd el neki, hogy mit érzel, vagy ha úgy érzed sokat veszíthetsz, haladjatok lassan, kedveskedj neki, flörtölj vele.

A jelekből úgyis lejön, hogy mit is szeretne és kitől.

2017. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

KEzdetnek jó volt, hogy segítettél neki, azonban ezt tovább kellett volna fejleszteni.

Közös programra hívni kettesben, ha erre vevő, és jól érzi magát, akkor pedig kifejezetten randizni kell hívni, hogy tudja, mi a helyzet.

Ha csak napok teltek el, akkor nem késő ezen az ösvényen elindulni.

Talán még most sem.

Gondolj bele, veszítenivalód nincs.

Ha igent mond, akkor öröm és boldogság.

Ha pedig nemet, akkor te is tisztába kerültél a helyzettel, és nem gyötrődsz, hogy most szeret, vagy nem szeret. Megszakíthatod vele a kapcsolatot, hogy ne kelljen tovább kínoznod magadat.

2017. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2017. okt. 24. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!