Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél hogyan lehet a leghamarabb kideríteni, hogy valós személy-e a partner?

Figyelt kérdés

Sajnos már kétszer belefutottam olyanba, amikor egy pszichopatával beszélgettem, mint utólag kiderült.


Ami azt illeti, lehet van bennem ennek tudatában egy enyhe üldözési mánia, paranoia, sokáig nem is ismerkedtem online.


Most felmentem egy oldalra, elkezdtem beszélgetni egy "lánnyal", de olyanokat írt, ami után kicsit kételkedek benne, hogy valós nő-e.

Pl. hogy kiírtam az adatlapomra a testalkathoz, hogy lehetőségeimhez mérten küzdök az irodai ülőmunka hatásai ellen, erre azt írta vissza, hogy neki valahogy jobban bejön az átlagos, vagy kicsit apu test, mert reálisabbnak érzi, mint az ablakos hasú gyurmagyurikat. (Holott tudva lévő, hogy minden nő a kigyúrt atlétákra vágyik.)

Mondjuk a képei alapján ő sem egy fitnesszgebe szerencsére, de nagyon csinos. A képeire nem ad találatot a google, régebben az egyik ilyen kamus úgy bukott le, hogy egy ukrán közösségi oldalon kiszedte a képeit a képkereső.


Szóval tök szimpi a beszélgetés alapján, de az ilyen kijelentései miatt kicsit bizonytalan vagyok. Főleg hogy tudom, hogy a pszichopaták nagyon manipulatívak, nehéz felismerni őket.


Nyilván kicsit később telefon meg más kapcsolattartás is befigyel, de nem akarok ezzel indítani rögtön, mert ha meg valós, nehogy elijesszem a túlságosan rámenős viselkedéssel.


Nektek van valami tanácsotok? Vagy csak én parázom túl?



#randi #ismerkedés #pszichopaták felismerése
2017. okt. 26. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a való életben ismerkedsz.
2017. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszabb ***** válasza:
93%
Ne ismerkedj interneten.
2017. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mert élőben amúgy jobbak az esélyek, tényleg... felnéz a telefonjából sok csaj, és nem érti, miért beszélek hozzá, és hogy hogyan kell szavakkal kommunikálni, az már atomfizika neki.

Meg lepattintanak olyan szöveggel, hogy vigyem innen a 20 éves roncsomat, majd ha lesz normális autó, akkor beszélhetünk...

Élőben eddig a randipartnerek 99%-a az anyagi helyzetem miatt dobott vagy utasított el.

Társkeresőről még régebben volt is egy-két értelmes randi, de élőben a sikerarány 0%.

2017. okt. 26. 22:03
 4/16 anonim ***** válasza:

Miből derült ki, hogy pszichopatával beszélgettél ?


Amúgy nagyon egyszerű. Megkérded, hogy csináljon neked egy fényképet, amin látszik az arca és tart a kezében egy papírt amire ráír valamit amit megadsz neki. A papír fajtáját is mond meg, mondjuk a4, vagy cetli, mert vannak szoftverek amikkel csodákat lehet tenni, ha hamisításról van szó.


Ha sérelmezi a dolgot, akkor megmondod, hogy már többször is átvertek és unod a banánt és csinálsz te is nagyon szívesen. Ha ezek után sem hajlandó akkor koptatod.

2017. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az egyik csak minden ok nélkül lelépett a beszélgetésből, majd a facebook-ról is eltűnt a fiókja, és az üzeneteit is kiszedte a rendszer valami csalásra hivatkozva.


Az másiknál mindig volt valami, ami miatt nem jöhetett össze a személyes találkozó.

Aztán rákerestem a képeire képkeresővel, és valami orosz közösségi oldalon megtalálta a nőt, akinek a képeit ellopta. Utána persze őt is leszedte a face...


A vicc az, hogy mind a kettőnek több mint 1000 ismerőse volt.


Ezért is indítottam most a képkereséssel, azt találtam az elsődleges "védelmi vonalnak". Ha csak egy képére is kidob valamit, ami külföldi vagy máshogy gyanús, akkor szembesítés. De semmi eddig...


Van egyáltalán olyan nő, aki így kijelenti, hogy nem tetszik neki a kockahas? Minden nő a sportos pasikra bukik, nem? Ez volt a legfurább eddig...

2017. okt. 26. 22:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem pszichopaták, hanem marketinges célt szolgálnak. Azért van ennyi ismerősük mert rengeteg baromsághoz fel lehet használni a szociális médiát és ki ne jelölne vissza egy csinos nőt ugyebár. Egy csinos nőnek sok mindent meg is tesznek az emberek, pl likeolgatnak valamit ha megér stb... ez pedig mind profitszerzést szolgál. Szóval ez egy egyszerű csaló volt.
2017. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Es te nem vagy manipulativ?
2017. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én az ismerkedésnél, akármilyen emberi kapcsolat, mindig az őszinteséget helyezem előtérbe... sőt... sajnos néha túlságosan is ami a szívemen az a számon ember vagyok. :(
2017. okt. 26. 22:34
 9/16 anonim ***** válasza:
A manipulativnak az elfogadás az ellentête az oszinteség meg a hazugságnak
2017. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a kockahas, és irtó sértőnek találnám, ha valaki emiatt azt hinné, hogy kamu vagyok vagy pszichopata.
2017. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!