Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan szórakozóhelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan szórakozóhelyet Budapesten, ahol nincs eszméletlenül nagy férfitöbblet?

Figyelt kérdés
Kivéve a leszbi bárokat, és az olyan helyeket ahová férfiakat nem engednek be.
2017. okt. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát a Doboz nevű helyen múltkor nagyon sok nő volt, de szerintem főleg elnézést, na, p1csák.
2017. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

"Lesbos" bár


Mari mama hímzőköre

2017. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom hány éves vagy, de egyetemek kari bulijai sokszor elég jók. (Mondjuk lehetsz akár 30 is, akkor is fogsz tudni 18-25 éves egyetemistákkal ismerkedni.)


Pl amikor egy egyetem egy szórakozóhelyre adott este pl orvosis,, vagy bölcsész, vagy közgazdász, vagy jogász bulit szervez. (Ilyenek szoktak lenni.) És olyan karok bulijaira menj, ahol nőtöbblet van. Pl nyilván mérnöki karok bulijaira ne


Nem vagyok egy külsőre top 10%-ba tartozó pasi, de pl orvosis bulikon volt olyan is, hogy engem szólított le csinos csaj egyszer. Menj egyetemi kari bulikba. BÁRKI BEMEHET, nem kell egyetemistának lenni, de jellemzően külsősöknek drágább a belépő. Ezekről valamiért nagyon kevesen tudnak, hogy egyáltalán vannak és ilyen jók.


26/F

2017. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Múlt héten voltunk a Symbolban a Party like Gatsby-n, igényes, szép szórakozóhely. Minimum egyenlően volt a két nem, de szerintem inkább nőtöbblet volt.
2017. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!