Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinek aki a szüleivel, lakótárssal, szobatárssal vagy kollégiumban lakik, azoknak nem lehet barátnője, párkapcsolata, magánélete, szexuális élete?

Figyelt kérdés

Rengetegen kényszerülnek anyagi okokból ilyen helyzetbe. Azoknak már alapból nem lehet senkije, mert nincs hol élni a nemi életüket, illetve milyen ciki már a szüleidhez vagy a lakótársadhoz felhozni egy csajt. Szerintem nem is menne bele a legtöbb nő. Aki meg szobatárssal vagy koliban lakik azoknak meg nem csak ciki de ki is van zárva ugye.


Csak azoknak a férfiaknak lehet kapcsolata, akik legalább egy saját albérletet fent tudnak tartani egyedül, ha már saját lakásuk nincsen?


2017. okt. 29. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem azért nem lesz nőd, mert valakivel laksz, hanem azért, amiért ilyen ostoba vagy.
2017. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok nőnél valóban kizáró ok, ha nem élsz egyedül. De szerencsére talán nem mindnél.
2017. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok és eddig mindig lakótársakkal éltem, külön szobákban. Így laktam még egyetem alatt is és manapság el sem tudnám viselni, ha egyedül kellene laknom lakásban vagy házban is.


Engem egyáltalán nem zavar és a nőket sem. A mostani lakótársammal is 3 éve élünk együtt és tök jól megvagyunk, normális emberek vagyunk mindketten.

Még olyan csajszival sem találkoztam volna, akit zavar hogy lakótárssal lakom albérletben.


Talán ha már gyerekeket és családot akarnék, akkor hagynám abba, ezt a fajta életmódot majd. Az anyagi fedezetem pedig bőven megvan, olyan a munkám és a fizum is.


Én azt tartom furának kicsit, amikor valaki full egyedül lakik mondjuk, csak azért hogy egyedül lakhasson. A SAJÁT SZOBA ALAP, nálam is, de durva amikor nem tud valaki megosztani egy másik lakótárssal (nem szobatárssal) egy lakást mondjuk, főleg huszonévesen és hosszú távú kapcsolat nélkül. Három tesóm van, szóval gyerekkoromban sem volt ilyen nagyon, hogy "csak az enyém".


Lényeg: Lakótársammal (és a korábbiakkal is) mindig jól kijöttem és ha együtt laksz egy másik emberrel egy lakásban, külön szobában, az a csajozásban egyáltalán nem hátrány. A saját szoba a lényeg.

2017. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember el igy, es megis van parkapcsolatuk. Ez hulyeseg.
2017. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszban ott van minden, több nem is kell.
2017. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők, mint a robotok, úgy vannak beprogramozva, hogy az otthon élő férfiaktól úgy meneküljenek, mint a pestistől.
2017. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!