Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti (nők-férfiak egyaránt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti (nők-férfiak egyaránt) ismeretségi körből ismerkedtek szívesen párkapcsolati céllal, vagy inkább idegenekkel?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik miért jobb, előnyösebb, kinek melyik jön/jött be inkább?

2017. okt. 31. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Is-is. Egyik sem jobb mint a masik es termeszetes mind a ketto.
2017. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az idegennel sokkal nehezebb, legalábbis számomra. De mindkettőnek megvan az előnye.
2017. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
Kizárólag ismerősi körből. Vadidegenek esetében a messziről jött ember effektus áll fenn, ismerősöknél legalább van előzmény és referencia, ami alapján lehet mérlegelni.
2017. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én, mindig, csak idegennel, akit senki nem ismer az ismerősi, baráti körből.
2017. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
El nem tudnám képzelni, hogy ismeretségi körből jönnék össze bárkivel is. Ez számomra abszolút tabu! Ez olyan "belterjes", olyan mint a rokonnal házasodás. Velem az nem fordulhat elő, hogy esetleg ismerős, haver "levetett" barátnőjénél kezdeményezzek, és milyen ultragáz lenne ha tudnám, hogy ismerős "döngeti" egykori barátnőmet. Na ne, ezt már mégse! Idegennel számomra sokkal tisztább a dolog, oké hogy van bizonytalansági tényező, de ha valami nem stimmel, akkor egyszerűen továbbállok, és nem fenyeget annak veszélye, hogy rendszeresen látnom kellene a csajt újra és újra (legfeljebb véletlenül). Sokkal jobb ez így szerintem mindenkinek...
2017. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem volt már mindkét féléből párkapcsolatom, és változó komolyságú meg hosszúságú, szóval épp mindkettőre nyitott vagyok. Az mondjuk nálam elég hangulatfüggő, hogy mikor van kedvem tök idegenekkel ismerkedni.

Talán a baráti körből történő ismeretség szakítás után lehet problémás, amikor közös barátok vannak és velük mindkét fél továbbra is tartani akarja a kapcsolatot.

2017. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mióta a drágalátos volt barátnőm szétszedett minket az exemmel - értsd mindenbe belepfázott - azóta idegenekkel :D


A kedvesemmel pl. neten ismerkedtem meg.

2017. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok egy nagyon társasági ember, így nálam kb. az ismeretségi körből való ismerkedés ki is esik. Ha lenne, annyival lenne csak jobb ismeretségi körben (itt az ismerős ismerősével-féle dologra gondolok, nem közvetlen baráti társaságban vagy kollégákkal, ott csak a kín van, ha esetleg nem úgy sül el a kapcsolat és megmérgezi az egész atmoszférát), hogy jobb esetben biztosítva vagyok, hogy nem vmi tahóval akarnak összehozni. De idegenekkel is ismerkedem szívesen, ha épp keresek valakit.
2017. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább mondjuk úgy ismerős ismerősével. Azért mondom így, mert ha lesz valami, az pár hónapon belül a megismerkedés után, nem több éves ismerettség után. A lényeg, hogy a kezdeti ismerkedés ne úgymond nyomás alatt történjen, ahol mindkét fél a legjobbat akarja mutatni, hanem úgymond természetes közegben.


F/32

2017. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!