Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknél mért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknél mért olyan népszerűek a külföldi (olasz, arab, afrikai, stb) férfiak?

Figyelt kérdés
Sok nőt ismerek a környezetemben is aki olasz vagy arab férfihoz ment férjhez. Amúgy nincs ezzel semmi bajom magánügyük, csak érdekelne, hogy mi olyan vonzó bennük annyira a magyar nők számára?

2017. nov. 2. 13:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%

"Mert mindegyik büdös libsiiiii" c. hiszti.


De egyebkent viccen kivul azok a baratnoim, illetve en magam is meg tudom ezt erositeni kulfoldi parral, akik kulfoldi parral rendelkeznek (igazat megvallva tartos kapcsolatuk vagy hazassaguk mindannyiuknak kulfoldi sraccal van), hogy teljesen masok ezek a ferfiak egy kapcsolatban. Valoban azt nyujtjak, amit egy ferfinak nyujtania kell, es emelle valodi not varnak maguk melle. Ilyet pedig a magyar sracok kozott manapsag nagyon nehez talalni. Volt baratnom, aki hosszu kapcsolat utan ismet magyar sracokkal probalkozott mert otthon elt egy darabig, es o pl. nagyon le volt sokkolodva. Biztos vannak kivetelek, en ezeket szoktam latni a kornyezetemben.

2017. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a külsejük (is): kreol bőr, sötét haj, szép szemek.
2017. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

Sok nő gondolja azt, hogy a külföldi férfiam szenvedélyesebbek. És ebben van is igazság. Sok magyar férfi rettentően taszító- slamposak, büdösek, motiválatlanak... Mondom ezt úgy hogy nekem magyar párom van. Mondjuk én az arabokat, olaszokat pont kerülném, ha külföldi férfit keresnék, inkább az észak európaiak szimpatikusak számomra: egyenlőségpártiak, normális lelkületűek, nem hímsoviniszták, nem gondolják, hogy csak a nő feladata a főzés és a gyermeknevelés.

Lehet leszavazni, de ez az igazság.

23/N

2017. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Azért ne mondd már, hogy sok magyar ismerősöd ment hozzá olaszhoz vagy arabhoz, egyáltalán nem olyan gyakori dolog ez. Azért, mert ismersz 1-2 ilyen lányt, még nem kéne általánosítani.


Nekem pl személy szerint egyáltalán nem jönnek be a déli pasik(sötét bőr, fekete haj, barna szem, szóval az ilyen latinos-arabos vonások abszolút nem tetszenek), sőt konkrétan csak a szőke/szőkésbarna hajú pasik vonzanak, lehetőleg kék szemekkel. Épp ezért simán hozzámennék egy némethez vagy skandinávhoz, beszélem is a nyelvüket. Még előnyt is élveznek nálam a magyar pasikkal szemben, mivel sokkal udvariasabbak, és nem csak a szex a téma már 1-2 találkozás után is, nem sóherek meg ilyesmi.

2017. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy itt sokan mondták.

Sajnos mi pasik közül kb. a 10%-a a belevaló,amúgy slamposak,idétlenek,ambíció kimerül a nettó 150-ben,el vannak magukban.


Nem csodàlom, hogy a nõk kivannak a magyar pasikra,amiket meséltek csak lestem,borzasztó fingjuk sincs mi kell a nõknek.


Megkérdezed sok korombelit mi a célja.

Fogalmuk sincs,jó ahogy van semmi fejlõdés,ruhàik is fuhhhhh,kamu büfészakokat végeznek csak,hogy ne kelljen még dolgozni menni.

Sportolàs se nagyon erõsséf,vagy nyikhaj vagy dagadtak.


Egyszóval megértem a nõket sajnos a külföldiek sokkal elõbbre tartanak mint a magyar palik.


Nemhiàba panaszkodnak a nõk.


30F

2017. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Azért megnézném azok a gáláns skandináv férfiak mennyire lennének sóherek magyar fizetéssel. Sajnos az ország anyagi-szellemi-közéleti állapota mindenkire hatással van. Igen, a nőkre is.
2017. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó ki lehet menni,lehet szerezni jobb szakmát is,csak ehhez tanulni kellene,és tenni érte.
2017. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
6.: tipikus rossz magyar felfogás. Nekünk nem a férfi pénze kell. Köszönöm, én is el tudom tartani magam. De az nagyon szimpatikus, hogy ők is ugyanúgy, kérdés nélkül végzik a házimunkát, nevelik a gyereket, nem sajnálnak egy kávét a másiktól. Csúnya szóval élve feminista felfogású társadalmak az északiak, míg magyarországon még mindig az dívik, hogy ezek a nő feladatai ugyanúgy a munka után.
2017. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
#5 és te a 10 vagy a 90%-ba sorolod magad?
2017. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
53%
9.: és te a személyeskedők közé sorolod magad, aki csak veszekedni akar?
2017. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!