Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön elő ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön elő ismerkedésnél folyton az alábbi két-három kérdés?

Figyelt kérdés

- "Hány kapcsolatod volt?"

- "Milyen hosszú kapcsolataid voltak?"

- "Hány partnered volt eddig szexuálisan" - ritkábban, de kérdezte meg már ezt első randin tőlem nő.


Melyikre mit kellene "hazudni" ahhoz, hogy végre legyen esélyem a nőknél?


Azt most tegyük félre, amit az egyik ismerősöm csinál az egyetemről. Úgy csajozik, hogy elbüszkélkedik a nőnek szinte azonnal: 25 éves koráig ~200 nővel szexelt. Erre a mondatra mondjuk úgy omlanak a karjaiba a csajok, hogy csak néztem, mikor bárban is bedobta ezt a szöveget.


Legutóbbi randipartnerem is, egy 22 éves nő konkrétan a szemembe mondta, hogy neki az a pasi, aki 20 éves koráig nem volt legalább 10 nővel, az nem is igazi férfi. Egy férfi attól férfi, minél több partnere volt. Ez tényleg így lenne?

Na meg az egzisztencia sem utolsó dolog szerinte. Már az első randin rátért arra, hogy konkrétan megkérdezte: mennyit kapok havonta kézhez, és mennyi az, amit a kiadások után max ki tudok belőle hozni. Eléggé kevesellte...

(Igaz, hogy fővárosi szinten csak amolyan alapbér: 350 bruttó + 36 000 Cafetéria havonta + céges autó saját használatra is. Ebből mondjuk az albérlet meg a rezsi el is visz 150 körül.)

De ő nem az első ilyen nő, akibe belefutok...

Még mielőtt konspirálnátok: nem a topmodell alakú és stílusú nők voltak. Inkább a kicsit húsisabb, visszafogottan öltözködő és sminkelő nő volt szinte mind, sőt, volt köztük egy olyan, aki a már szinte bigottan vallásos családból származott, de ő mégis engem kikosarazott, és összejött egy 30 évvel idősebb bankfiók vezetővel.


Nekem nem strigulák kellenének, hanem egy rendes, tartalmas kapcsolat. Túl sokat várok?



#ismerkedés #előélet #tartalmas párkapcsolat #randikérdések
2017. nov. 4. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha ilyen nőbe botlasz aki egyből a fizetésed után érdeklődik meg, hogy mi mennyi, finomat kérdezz vissza, hogy mielőtt válaszolsz, ő közölje a tarifáját.

Egyébként meg szard le. Van mindenféle nő, majd találkozol olyannal aki más.

2017. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Minél több nő megvolt már, annál értékesebb vagy a piacon. Ergo minél többet kell hazudnod, de persze csak addig, ameddig még hihető. Ha nem nézel ki jól, akkor pedig hiába hazudsz, egyrészt nem hiszik el, másrészt amúgy sem kellenél nekik.
2017. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Rossz nőkkel ismerkedsz. Nekem volt olyan aki a 7 szexuális partnert sokallta kicsit 35 éves koromra(mondjuk az ő 2-jéhez képest sok is).Szerintem nagyon könnyen ki lehet szűrni a haszonleső nőket(valahogy rá van írva az arcukra ,vagy max 1 2 randi alatt kiszúrja az ember.
2017. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Már eleve rosszul indítasz:


"Melyikre mit kellene "hazudni" ahhoz, hogy VÉGRE LEGYEN ESÉLYEM a nőknél?"


Így nem lesz, mivel meg akarsz nekik felelni, ez ki fog sugározni, ezért el fogod szúrni a dolgokat. A közhiedelemmel ellentétben a nők nem vonzódnak azokhoz a fickókhoz, akik önmaguk fölé helyezik őket.


Írod"


"Legutóbbi randipartnerem is, egy 22 éves nő konkrétan a szemembe mondta, hogy neki az a pasi, aki 20 éves koráig nem volt legalább 10 nővel, az nem is igazi férfi"


És, nem tudod az ilyen helyzetet kezelni? Nekem volt az életemben olyan nő, aki nálam szexuálisan sokkal tapasztaltabb volt, nálam tapasztaltabb pasikkal dugott. Most akkor össze kellett volna omolnom? Nem, hazudtam, aztán megdugtam én is. Utólag úgysem tehet semmit, én viszont értékes tapasztalatot szereztem, amiért megfektettem egy ilyen nagyképű, beképzelt r*ngyót.


A másik megoldás, hogy NEM BESZÉLSZ SEMMIT. Megmondod, hogy úriember ezekről nem beszél, majd megtudja az ágyban, hogy milyen vagy - ennyi.


" Már az első randin rátért arra, hogy konkrétan megkérdezte: mennyit kapok havonta kézhez, és mennyi az, amit a kiadások után max ki tudok belőle hozni. Eléggé kevesellte... "


Ne ebből indulj ki, ez egy pénzéhes csaj volt, nem mindenki ilyen.


Vannak értelmes nők, csak légy magabiztos, okos, és szerezz tapasztalatot.

2017. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

"Miért..."

csak. ha nem tetszik, ne kezdj ezekkel a nőkkel ezután. te is simán mondhatod és gondolhatod, hogy akkor ez így nekem már nem tetszik. akkor is, ha nincs sok nő, akivel találkozhatsz. szerintem ezt jelenti a tartás.


"Melyikre mit kellene "hazudni""

szerintem ha azt mondod, hogy milyen sok nőd volt, vagy amit alfahímesnek képzelsz, érezni fogja az erőlködést, és magadra se fogsz jó szívvel gondolni utána.

másrészt nem kell kiteregetned a kínosnak gondolt dolgaidat, pláne nem ilyen korán. tereld le. mondhatnád pl. azt is simán, hogy beszéljünk inkább másról. vagy hogy miért érdekel.


én a mostani barátomtól az ágyban kérdeztem, talán pár hét után, mert abban a pillanatban romantikusnak éreztem. tudod, mint a dirty dancingben :D.

annyit mondott, hogy nem olyan sok... nem voltam többszáz nővel.


mivel ez a legtöbb emberre érvényes, miért ne :D


aztán később mondott pontos számot, mikor ő úgy gondolta. amúgy nem lényegi kérdés, pláne mikor már voltatok együtt.


soha ne hagyd, hogy valaki kínos helyzetbe hozzon amiatt, amit te szégyellsz, bármi is az. pofán vágni persze nem kell meg sértődöttet játszani.

2017. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem kérdezett még tőlem ilyet nő.


Az intelligencia szexi, egy intelligens ember meg ezekre a kérdésekre úgy is megtudja a választ, hogy nem kérdez rá egyenesen.



A hosszú kapcsolatok száma, meg a sok kapcsolat meg sok mindenre utalhat.


Például akinek a harmincas éveire egy 1.5 éves kapcsolat is rekord hosszúnak számít, annál nem nagyon lehet számítani, hogy hirtelen holtomiglan-holtodiglan kapcsolatot akar. Aki meg ilyen minimum 4-5 éves kapcsolatokban élt, az valószínűleg nem lesz vevő valami laza, páréjszakás viszonyra, ahol hetente 2x találkoznak, de egyébként mindenki éli a saját életét.

2017. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Jó kis önsajnáltató kérdés:DDDD


Normális nő, ilyeneket sose kérdez...zsák és folt;)

2017. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De nekem pont az ilyenek miatt még egy 1 hónapos kapcsolatom se volt soha. Szex meg pláne nem volt.


Egyszer egy rendezvényen az egyik barátom 63 éves kolléganője akart volna rám mászni... azt se tudtam, hogy meneküljek.


A 40-45 évesn nőktől folyton jönnek a bókok, hogy jóképű pasi vagyok. Az egyik mostani kolléganőmből egyszer kiszaladt, hogy "Neked áldott jó természeted van!", de ő is az említett korosztály.

A korombeliek egyszerűen átnéznek rajtam...

2017. nov. 4. 10:42
 9/18 A kérdező kommentje:
És lassan itt a 30... :(
2017. nov. 4. 10:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért, ha egy Várkonyi Andrea féle 40-es nőtől kap valaki bókot, az elég jó dolog. Én a helyedben nem hagynám ki a lehetőséget...
2017. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!