Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok 40-es nő elhagyja magát, és kicsit sem tartja magát olyan jól, mint Várkonyi Andrea?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, de nálam a MILF kategóriában Andi az alap:


Sminkkel tökéletes:


[link]


Smink nélkül is cuki:


[link]


A 40-es nők többsége azonban még sminkkel sem éri el ezt a szintet. Miért?


2017. nov. 4. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Talán más a genetika, nehezebb az életük, több a stressz, kevesebb az idejük stb?
2017. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
26%

Mert a legtöbb ember nem szerepel a tv-ben naponta :D

És egyben a többség igénytelen. Én sem találtam soha olyan nőt aki annyira tiszta l, ápolt és igényes lenne mint én.. Remélem 1x ez is eljön

2017. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

De ezt hogy értelmezzem, amikor a magyar csajok fiatalon szinte a legjobbak (ha nem a legjobbak)?


Idős korukra megcsúnyulnak? Biztos, genetika áll a háttérben? Egyeseknél igen... de olyan soknál??

2017. nov. 4. 21:39
 4/62 anonim ***** válasza:
81%
Hát neki meg eléggé mesterkélt kinézete van ezzel a szőkére festett hajjal. Az sem jobb szerintem.
2017. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki dúskál a szabadidőben és a pénzben, hogy formában tudja magát tartani, másfelől meg sokan begyöpösödött, rosszul működő kapcsolatban élnek, aminek komoly amortizációs hatása van.
2017. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Inkább az életmód elhanyagolása.. ez rémes...
2017. nov. 4. 21:40
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra is kíváncsiak lennénk, hogy te hogy nézel ki.
2017. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, nálam meg MILF-kategóriában Gubás Gabi az alap. Mit szólsz hozzá? :D


[link]


De a szintén elbűvölő Erdőhegyi Brigitta is már belépett a negyvenesek klubjába:


[link]

2017. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Most nem az a kérdés, hogy én hogy nézek ki. De ha már kérdeztél: fiatalos pasi vagyok, pár évet letagadhatnék. De ez nálam nem csak genetika, hanem életmód kérdése is. Igen, igyekszem egészségesen táplálkozni, fiatalabb koromban sokat fociztam, és nincs káros szenvedélyem (pl. cigi).


Én adok a külsőmre, holott pasi vagyok, AKKOR SOK NŐ MIÉRT NEM?

2017. nov. 4. 21:48
 10/62 A kérdező kommentje:

Gubás Gabi és Erdőhegyi Brigitta is jó MILF.


Csak sajnos a kortársaik alig-alig közelítik meg őket. MILF-et (is) akarok dugni, de ha egyszer nehéz találni ilyet, akkor az baj. :D


ha elmegyek diszkóba, sok fiatal szexi csajt látok, de szexi MILF-et keveset :-/ :D

2017. nov. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!