Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert szereti megannyi csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szereti megannyi csinos hölgy ezeket a bünözö kinezetü tetovalt örülteket?

Figyelt kérdés

A környezetemben szamtalan szemrevalo hölgy, aki igencsak valogathat a kerok hadabol, olyan emberekkel van/volt együtt, hogy adnek nekik sokszor ranezesre 15 ev börtönt, bünözö kinezetüek, balhesak, örültek stb.

Ugyanezt latni neten is mindenütt is.

Utana meg csodalkoznak, hogy ezek az uriemeberek atverik, megcsaljak, megalazzak öket stb.

Milyen nöi gondolkodas/erzelmi döntes lapul emögött?



#Háda #kerok
2017. nov. 7. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem szereti az összes, a való élet a bizonyíték rá :)
2017. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az érintett hölgyektől kell megkérdezni.

Egyébként nemcsak ez a típus képes átverni a másikat, láttam én már szolidabb típusnál is erre bőven példát.Közhely, de nagyon igaz:alamuszi nyuszi nagyot ugrik.

2017. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Általában az elhanyagolt, érzelmileg kiéhezett és alacsony önbecsülésű nők keresik az efféle tagok jelenlétét az életükben. Ez eredhet az apától, aki hasonlóan lesz*rta őket, avagy nem úgy viseltetett irányukban, ahogy ők szerették volna, de más hajdani nagy szerelmektől is, ahol bizony ezt az alárendelődő, sínylődő viszonyt tapasztalták évekig.

De állhat más motiváció is a háttérben, például a "na majd én megzabolázom". Vagy ők legalább nem unalmasak, színt visznek a szürke hétköznapokba. Vagy lehet anyáskodni egy "brutális állat" felett. Avagy teljesen visszasüllyedhetnek a gyermeki énbe, hiszen alájuk lesz téve minden, megmondják mi merre hány méter, és meg is csinálják helyettük.

"Általában" addig ismétlik ezeket a kapcsolatokat, amíg vagy az aktuális férfi megváltozik, vagy ki nem élik magukat mellettük. A szomorú, mikor a harmincas évek derekán is még valaki itt tart... Gyerek nélkül, család nélkül. De ez már tényleg ritka. Sokkal jellemzőbb illetve szerencsésebb, ha a húszas évek végére lecseng.


Enyhébb nézőpont, ami kissé saját példa is. Jó érzés olyan pár mellett lenni, aki kívülről az alfa és az omega, belül mégis érző lény (hogy valóban vagy csak szerinte az mindegy), aki az abszolút biztonságot nyújtja. Mind anyagi, mind érzelmi, mind fizikai szinten. Minden nő, illetve úgy en bloc minden ember erre vágyik. Egy ilyen "örült" jellemzően ebből kapásból kettőt kipipál. Szóval marad a harmadik, amit el kell érni!

2017. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Kinézetre bünözők sokszor bellül szerető férfiak. Volt olyan párom akit bunkonak ,lekezelőnek néztek. De bellül egy értelmes ,figyelmes ,szerető férfi volt.

Sajnos meghalt.

Volt olyan pasim akit normalisnak néztek ,aztan egy érzéketlen bunko volt és megalázott ,megcsalt ,megütött.

N25

2017. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hm pont tegnap gondolkoztam én is ezen.. ésss mivel soha semmire nem mentem a jófiús külsőmmel eldöntöttem, hogy változtattok. Az inspirációt igazából Jerome P*na adta. Igen ez a neve :D guglizzatok rá. Igazi rosszfiú kinézet és szerintem férfi szemmel sem rossz pasi..


23F

2017. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Kinézet alapján elég messzemenő következtetéseket vontál le a személyiségükre, ezigen :DDD

Ha szigorúan külsőről beszélünk, nekem nem jönnek be a tök átlagos semmiextra emberek, de a nagyon szép, nagyon vonzó, tökéletes alkatú/arcú pasik sem. Szeretem, ha a kinézetük nem átlagos, van benne valami vadság, vagy valami szokatlan.

Hadd legyen már saját preferenciám bakker :D

2017. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanád, milyen az a kinézet, ami "ránézésre 15 év börtön"? Minden, ami nem ing, élére vasalt nadrág, bőrcipő vagy 6 számmal nagyobb póló, letaposott farmer, koszos edzőcipő? Csak mert múltkor is elkezdte vmi kérdező, hogy a bűnöző típusra az a jellemző, hogy napszemüveg, bőrkabát meg német autó... ami azért elég sok nem balhés meg nem bűnöző emberre is jó. Sőt még az sem jellemző a rosszfiúságra, ha vki tetovált... manapság nemcsak börtöntöltelékeknek van, hanem sok elismert művésznek és átlagembernek is.


Az meg más kérdés, hogyha a csinos alatt a luxy plázap...ákat érted (műköröm, 24/7 frissen fodrászolt dús haj, műszempilla, csöcsöt-feneket kidobó minirucika), akkor nem csoda, hogy ők ezekhez a kopasz, fukszos, tetkós, agresszív állatokhoz vonzódnak, mert ugyanolyan felszínesek. Egy Natalie Portman jellegű nőt ilyennel nem fogsz látni pl. (és itt most nem a hírnevére értem, hanem a stílusára, viselkedésére).

2017. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm pont így néz ki... 12 éve egy gyönyörű, okos lány a barátnője, most már menyasszonya, és hivatásos nevelőszülő. Ha pedig valakit engednek annak lenni, nem sok dolgot csinál szarul emberileg -ha ezt a barátnője önmagában nem igazolná.


Az első párom egy vékony, babaarcú, tipikus jófiú kinézetű srác volt, csöndes, visszafogott... Életemben akkorát nem csalódtam senkiben, olyan mocsok módon szakított velem, holott mindenben segítettem neki, én rugdostam el állásinterjúra, én készítettem fel anno, mikor még érettségiztünk. Hasonló kaliberű sráccal utána egyszer ismerkedtem, az meg egy erőszakos, féltékeny fāsz volt, aki konkrétan ráírt fiú barátaimra, hogy most hogy ő képben van, tartsák a távot... Nem mindegyikük ilyen, csak nekem pl két ellenpéldám is van a "tisztának látszó" oldalról. Ellenben emberek, akikkel szemben nekem is voltak előítéleteim, mikor először megláttam őket, olyan helyzeteken segítettek, és olyan kedvesek voltak velem, hogy én éreztem magam zavarban. Egyébként eszméletlen, hogy milyen összetartóak tudnak lenni olykor az egyes szubkultúrák képviselői -értem ezalatt az extrémen tetováltakat, vagy extrém hajkoronát hordókat.


Ironikus, hogy mikor félig lila volt a hajam, meg erősebben sminkeltem, belőlem is minden mocskot kinéztek. Konkrétan követtek a kisboltban, ahol addig rám sem hederítettek, szexajánlatolat tettek pénzért (pedig az öltözködésem ugyanolyan volt), meg bizalmatlankodtak velem randin is, hogy juj, milyen partnereim voltak, hány, mennyire vagyok hűséges, biztos, hogy igazat mondok... Szánalmas. De terveztem visszafesteni, baromi jó szűrő a taplók ellen.;)

2017. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy reprezentatov pelda:)


[link]

2017. nov. 8. 09:42
 10/14 A kérdező kommentje:
reprezentativ
2017. nov. 8. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!