Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Taszító, ha egy lány így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha egy lány így viselkedik?

Figyelt kérdés

Tetszik neki valaki, akivel egy légtérben vannak, akkor egy ideig feltűnően nézi, ameddig annak a másiknak le nem esik, utána pedig elkezd vele teljesen természetesen viselkedni, mintha az imént nem is ő bámulta volna, és nem értené, az a másik miért nézi.

Vagy pl beszélget valakivel, akivel nincs olyan közeli viszonyban még, és teljesen természetes, tárgyilagos hangon közli, hogy "Mert nem érdekel, te érdekelsz", majd olyan nyugodtan folytatja tovább a beszélgetést, mintha csak annyit mondott volna "Szép időnk van ma".

Vagy ha valaki szimpatikus neki, csak így simán odamegy, és "Ki vagy?", minden előzmény nélkül.


2017. nov. 9. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább ijesztő. Egyszer beszélt hozzám így egy kislány pár hete, szerintem autista volt, de ez egy felnőttől kellemetlen.
2017. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont az autista jutott eszembe. 😊 Meg kb. az a szitu, amikor a másfél éves kisfiammal a Balatonon voltunk, nem adtam rá semmi kis bugyit, szal meztelenke volt,caztán ahogy sétáltunk, szembe jött egy hasonló korú kislány az anyukájával, megállt előttünk és csak úgy odakapott, megfogta a kisfiam himbilimbijét. 😃 Mit mondjak, volt csodálkozás, soha nem felejtem fiam milyen arcot vágott. 😅 Na, kb. ehhez hasonlít a hölgy magatartása.
2017. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt autista, enyhébb formája asperger szindrómás. A jelek erre mutatnak. Ugyanolyan egészséges ember csak picit furább mint mások.
2017. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
55%
Ez valami hülye? Kerülném messziről.
2017. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másnak ez creepy de én bírom az ilyet.
2017. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálom az ilyen sunyi manipuláló nőket. Az nyílt, egyenes őszinte nők jönnek be nem az ilyen sumákok.
2017. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aspergeres vagyok, de ez minden, csak nem az. A második része az még talán, de mi sem vagyunk kattantak, meg skizofrének, hogy egyik pillanatról a másikra ne is emlékezzünk arra, milyen kattanásunk volt 2 perce. És mi nem is érdeklődünk az emberek iránt ennyire, inkább bezárkózunk. Ez a csaj vagy sokkal súlyosabb beteg, vagy csak egy provokatív kva. Ismerek nem egy ilyet, aki hasonló viselkedéssel flörtölget, aztán mikor veszélyes vizekre evez, mintha semmit sem tett volna, és a másik az alja szemét, amiért félreértette őnagysága jeleit.
2017. nov. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal közelebb van legésszerűbbhöz, mint amit emberek leszoktak művelni.

Utolsó egy picit bolond, de ha másiknak van gyakorlata, minden menni fog.

Bámulás helyett is inkább közöld, megakarod ismerni.

2017. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb, mintha minden erejével titkolná, hogy tetszik neki a srác, ahogy a legtöbb lány csinálja.
2017. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!