Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még ennek a pénztelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még ennek a pénztelen, dagadt, korosodó, csúnya pasi is mindig az aktuális, legszebb fiatal lánnyal jár, akkor tényleg kincset érő tudás van a PUA mögött?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_rG7_xg3dV4


Amit itt Mex elmond, az a tipikus álom férfi élet. Hogy nem horgonyozol le egyből az első nővel aki szóba áll veled (mert a legtöbb pasinak még ez is gondot okoz, hogy valaki aki nőnemű szóra méltassa). Minden férfi egy ilyen életre vágyik, hogy épp az aktuálisan legszebb 20-24 éves csajjal együtt lenni 1-2-3 évig, aztán váltani egy másik szép nőre, és így el lehet lenni egy férfinak 35-40 éves koráig is, vagy még tovább is, simán. Egy férfi ráér még a 40-es éveiben is családot alapítani és apává válni, addig meg élvezni az életet.


Ha még ez a Mex Deluxe, Top PUA által leírt egyén is ilyen sikereket tudott elérni, akkor bármelyik férfinak sikerülhet egy ilyen életet összehozni?


2017. nov. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen. Csak 2-3 milliót kell kiadni pua oktató anyagra költeni.
2017. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ebben a videóban semmi titok nincs. a nők vonzódnak az extrovertált, szociális emberekhez, mert önbizalmat sugároznak, viccesek, jó sztorijaik vannak. ennyi. egy pua tanfolyamtól az alapszemélyiséged nem fog változni.


ez kb minden fontosat elmond.

https://www.youtube.com/watch?v=A50o50MJRoI

2017. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ez ugyan olyan lehúzás mint amikor az öreg kiszolgáltatott nyugdíjasokra rásózzák az energetizáló, jozsón 5 ezerért megvásárolt paplant, a nyugdíjasnak meg eladják 800.00 ezerért.

Vegyek meg papa ettől erős lesz és fitt. Dobnak hozzá még a neten összeverbuvált használati útmutatót, hogy kell használni, meg kiemelik, ha nem hat fél éven belül, ne aggódjon, a hatás lehet több év múlva fejti ki a kívánt eredményt.

Ez média, médiacikk, elkell adni, kell egy célközönség, jelen esetben a csajozni nemtudó férfiak. Össze szednek pár infót a netről, gondolom csupa sallang, légy magabiztos, legyen jó a dumád, stb. Kiadnak egy CD-t, írnak könyvet, aszt’ nesze vegyed.

Meg még csoportokat os szerveznek, pont mint szerencsétlen nyugdíjasoknak, mikor beülnek a terembe és a “hiper szuper mindent tudo orvos” bemagyarázza nekik, hogy ez a paplan mindenre jó.


Haggyad má’


Ha annyira kell, 2 ezerért én is írok neked tanácsokat, átrakom pdf-be kinyomom CD-re, azt vigyed.


Csodák nincsenek, azt hagyd meg Vajna papának meg a 40-es cégvezetőknek.

2017. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2


Bocsi, de ezt a viking bohócot honnan sikerült előhalásznod? :D

2017. nov. 11. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

jó, a vikingeskedést tényleg túltolja kicsit:) amúgy én nő vagyok. ez a srác elmondja a blogján, más videókban, hogy régen ő is puával próbálkozott, és ideig-óráig működött is neki, de ezek a trükkök kifújnak, és ami utána marad, az te vagy. és ha te tele vagy komplexusokkal, önbizalomhiánnyal, nem fogsz soha megtartani egy jó nőt.

[link]


olvasd el ezt.

lehet, hogy a viking duma gyerekes, de amit amúgy mond, az 100%ig igaz.

2017. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
" Minden férfi egy ilyen életre vágyik, hogy épp az aktuálisan legszebb 20-24 éves csajjal együtt lenni 1-2-3 évig, aztán váltani egy másik szép nőre" - nem, erre pattanásos, kangörcsös, szüzike kamaszok és nerdök vágynak. És ők azok, akik elhiszik, hogy büdös szájjal, sörhassal is megfarkalhatnak bármilyen csaj, ha megrágják és visszaböfögik a pua hülyeségeit.
2017. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És te mindent elhiszel?


Csak azt enm értem, miből gondolod, ha fiatalon nem megy a csajpzás, akkor 40 felett, kövéren, pénz nélkül majd ömleni fognak a csinos, fiatal lányok :D


Álmodj csak királylány!

2017. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!