Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban átlagban ilyen férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban átlagban ilyen férfit keresnek a nők?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek más a szép de mikor ismerkedek valahogy legtöbbször a nők ilyen férfira vágynak hogy legyen 180 centi sportos legyen férfias legyen. Általában ez a három tulajdonság szinte majdnem mindig sablon a nőknél
2017. nov. 12. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ezek csak járulékos pluszpontok a szememben. Hiaba van meg mindhárom tulajdonság, ha a belső elvárasaimnak nem felel meg, nem kell. Míg ha a személyisége szamomra megfelelő, ezek a külső dolgok nem számítanak. Lehet leszavazni.

23/N

2017. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Hát mivel ezek egy féri külső attribútumai.


Ahogy a nőknél a szép egészséges haj, formás karcsú alak, kedves arc.

2017. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

#1

Ki a franc akar a te elvárásaidnak megfelelni? :D Meg is érdemli, aki igen.

2017. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Igen, de szerintem a férfiak kisebb része rendelkezik olyen tulajdonságokkal
2017. nov. 12. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Ennél valóságosabb nem is lehetne.

A pontos számokat nem tudom, de a 180 elég alap, inkább 185 felett. Sportosság teljesen magától értetődik szintén. A férfias pedig az intelligens, gazdag, bűnöző hajlamú kombináció általában.

2017. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
3.: ne aggódj, éppen elegen ahhoz, hogy az ilyen vitatkozni való pojácák ne érdekeljenek :)
2017. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6

Akkor remélem boldog leszek velük. :) Én lelkileg egészséges vagyok már, így nem akarok megfelelni senki elvárásainak, csak hogy szeressenek. Én azt akarom, hogy úgy szeressenek, ahogy vagyok. Ha pedig nem szeret úgy senki, akkor ne is szeressen inkább senki.

2017. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Papíron ez csodaszép, de szerintem fontosabb nekünk a biztonságérzet egy férfi mellett. És ez nem feltétlen csak fizikai biztonságot jelent. Anno feljött a téma barátnők között, az ő párjuk sem épp adonisz, és én sem egy tipikus férfiideál férfiért "rajongtam"... (Ez túlzás, de nagyon ritkán érzem, hogy valakivel megéri megpróbálni a kapcsolatot, épp azért, mert nem érzem magam biztonságban, és az fölösleges stressz.) Akkor egyeztünk meg abban, hogy mennyire jó érzés, ha a másik stabilan képes kötődni, mindig megerősít, nem nyal feneket, de megvan a rendszeres elismerés, tisztelet, bók, nincs azon aggódás, hogy vajon mit akar most vagy vajon szeret-e, mert egyértelmű. Nem koslat utánad, de mindig tudod, hogy számíthatsz rá, látszik rajta az igyekezet, látszik, hogy megért, látszik, hogy önzetlenül képes szeretni. És tudom, csúnya ez, de ugyanez az anyagi biztonság is. Mindhárman magunkat látjuk el, illetve van mögöttünk család is, aki támogat, de azért nagyon sokat jelent, mikor a pároddal közösen tudsz gyűjteni, közösen tudsz tervezni, meghív néha valamire, kapsz tőle apróságot, lehet vele közösen nagy dolgokat tervezni, mert nem megy a bizonytalankodás, a "nem tudom, mit akarok még", meg társai. És van egy kiállásuk, ami nem feltétlen a sportos fizikumot jelenti, mert szerintem abba a helyzetbe felelőtlenség belemenni, ahol a testi erő számítana... Sokkal inkább van egy olyan megjelenésük, és modoruk, amivel nem lehet őket félrenyomni a fenébe. Az általam említett férfi is hozzám képest nagyon vékony, kicsivel magasabb csak nálam, én meg nőhöz képest relatíve izmosnak számítok, mégis van egy olyan megjelenése és szövege, hogy férfi marad mellettem, és meg lehet jelenni vele bárhol, mert nem találni rajta olyan könnyen fogást, nem jön zavarba, és egyszerűen így is férfias.


Lehet, hogy más nő nem ért velem/velünk egyet, vagy nem ezt tapasztaljátok, de szerintem az többet jelent, hogy a másik mellett ne aggódjunk, és biztonságban érezzük magunkat. Lehet a másik sejtelmes, titokzatos, de emellett maradjon következetes és megbízható. És tulajdonképp a férfiasság is ezzel szinkronban számít. Azazhogy a másik stabil ember legyen az életemben, és ne valami nyegle balfsz, aki azt sem tudja, mit akar velem, és hogyan, és mennyit jelentek neki épp. Nem muszáj a nő lába elé borulni, sőt, nem is szabad, de amit mutat a másik, az legyen konzisztens és ne kétértelműsködjön meg csapongjon. Semmilyen szempontból. Egy idő után baromi fárasztó és unalmas, és szerintem senkinek sem hiányzik ez az életébe.

2017. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#9

De van olyan. Az ember beleszületik ebbe a lelkileg egészségtelen társadalomba, felveszi annak a vonásait, majd elhiszi, hogy ez a normális. Mindenki azt hiszi magáról, hogy normális, de egyébként rohadt betegek vagyunk mind lelkileg, mentálisan, és már testileg is, mert folyton csak a szemetet tömjük magunkba.

2017. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 1


Leszavazás helyett, udvarolni is lehetséges? :DDD

2017. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!