Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen hozzáállással soha sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hozzáállással soha sem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és még sosem volt barátnőm.Az oka az hogy nagyon félénk vagyok, és egyáltalán nem merek közeledni lányok felé mert mindig csak azon jár az eszem,hogy mit is akarok én tőle egy magamfajta szerencsétlen. A lányok sem tanúsítottak irántam érdeklődést soha, mert unalmas vagyok, nem tudok beszélgetni, nem szórakoztató a társaságomban lenni. És még soha nem beszélgettem a lányokkal így nincsen tapasztalatom a lányokkal való ismerkedésben. A lányok szó szerint levegőnek néznek mintha ott sem lennék. Egyáltalán nem tartom magamat helyes fiúnak még a dicséretek ellenére sem. Persze megköszönöm,hogy ha megdicsérnek de egyáltalán nem tudom elhinni és elfogadni.Természetesen nem is várom el, hogy ők kezdeményezzenek, tudom hogy nekem kellene de még ha összeszedném a bátorságomat akkor sem lenne esélyem.Pedig vannak jó tulajdonságaim (kedves vagyok, értelmes, őszinte, hűséges, stb.), de ezek a mai világban nem számítanak semmit sem. Nem fog senki sem megkedvelni, ha nem szórakoztató a társaságomban lenni, mert unalmas vagyok. Valószínű,hogy az is közrejátszik,hogy nincsen önbizalmam de hiába szeretnék pozitívabban hozzáállni az egészhez sajnos akkor sem megy és inkább meg sem próbálom mert úgy gondolom,hogy semmi esélyem sem lenne.

2017. nov. 12. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért írod ki ugyanazt a kérdést, ugyanazzal a magyarázattal újra és újra, minden egyes nap? Mikor nagyon úgy látszik, hogy úgyis telibexarod a válaszokat ?
2017. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy se fogsz semmit csinálni. Minden nap kiírod és nem teszel mégse semmit bármit írunk. Könyörgöm áruld már el miért csinálod. Miért írod ki folyton?
2017. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem közeledsz lányok felé akkor biztos lehetsz benne, hogy kizárod a kudarcokat, csalódásokat. De akkor barátnőd sem lesz.
2017. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a nagy számok törvénye alapján úgy gondolja a kérdező hogy egyszer majd valaki leír egy olyan választ ami megváltja a világot és a probléma mint olyan, megszűnik létezni.


Egyébként hogy válaszoljak a kérdésre is, egyszer eljön majd az idő amikor olyan kényszert fogsz érezni a barátnőzésre hogy nem fognak meggátolni a saját kitalált határaid. Fiatal vagy még, lehet neked is később jön meg az "eszed" (ne vedd sértésnek, nem annak szánom) a barátnőzéshez.


(Egyébként ezt tapasztalatból írom, mert velem például így volt. Világ életemben béna voltam a lányoknál, én is mindig erre gondoltam hogy nem vagyok elég jó hozzájuk, mit akarok én tőlük, meg hogy miről is tudnék beszélni velük, stb. De aztán egyszer eljutottam arra a pontra hogy elkezdtem más szemszögből nézni ezt az egész barátnőzést. Onnantól kezdve nem féltem kimutatni az érzelmeimet, nem féltem a kiszemeltem közelébe lenni, nem féltem ránézni, nem féltem rámosolyogni, nem féltem megdicsérni hogy milyen szép. Régen paráztam az ilyenektől, ma meg már úgy vagyok vele hogy miért ne mutathatnám ki ha valaki tetszik nekem, ez egy természetes dolog. Ráadásul nekem enyhe szociális fóbiám is volt, félénk is voltam és még introvertált is. Pontosan tudom hogy milyen nehéz így barátnőt szerezni. Nekem kezdetben konkrétan remegett a kezem meg izzadtam mint egy ló mikor a kiszemeltemmel beszélgettem. De kívülről magabiztosnak próbáltam tűnni (aztán kitudja hogy ez kívülről hogyan nézhetett ki xd), és egy idő után már mondhatni magabiztossá is váltam. El is múltak ezek a lámpaláz szerű tünetek. És mondom, mindezt azért tudtam végigcsinálni, mert már annyira erős volt bennem az vágy hogy nekem kapcsolatom lehessen. Úgyhogy lehet veled is meg fog majd történni a hatalmas áttörés, egyszer. Addig is érlelődjön benned a gondolat, hogy belül egy csajozógép vagy, akit szépen elfojtasz magadban. :D)

2017. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos önbizalom nélkül lehetetlen a dolog. Kezd el sportolni, lehetőleg küzdősportot.
2017. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Maradj ilyen,majd bekopogtat a Heidi Klum,hogy imád és járj vele :DDDDD

(Szarkazmus volt,ha nem értetted volna,a smile ellenére sem.)

2017. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem doki. Monomanias vagy
2017. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megdicsérnek és te ennek ellenére nem tudod elhinni és nem tudod elfogadni .Hát ne is haragudj de sztem egy idő utàn megunjàk hogy közeledjenek feléd mert igy àllsz hozzà a dolgokhoz .Elsőnek magadban tegyél rendet és ne vàrd el hogy màsok viditsanak fel ha magadon nem tudsz vàltoztatni akkor igy maradsz meg egyedül.Hidd el nem te vagy az egyetlen aki 19-20éves koràban nem vol helyes az a tipikus lànyok kedvence.
2017. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!