Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Ma délután találkoztam egy lány barátommal,nagyon jó fej,de viszont meglepet.Hülyéskedtünk is,de ahogy rám nézett olyan más volt,amíg sétálgattunk az áruházba néha megfogta a kezem és magával húzott,ha leültünk néha beleült az ölembe,hajammal szórakozott,megfogta az arcom.Amikor elköszöntünk egymástól csak puszi volt,nem vagyok egy rámenős típus.De nagyon meglepett,nem tudom eldönteni hogy tetszem-e neki.Az igazság hogy amikor megfogta az arcom már azzal több gyengédséget,szerettet éreztem mint amit anno a barátnőm valaha is adhatott volna.Lehet ezért se tudom eldönteni,a barátnőm sose túrt a hajamba,sose fogta meg az arcom vagy húzott magával ha lemaradtam.Nem tudom,kicsit tapasztalatlannak érzem magam,2 kapcsolatom volt eddig de mint a kettő rossz volt nagyon,az elsőben aranyos volt a lány,de szülei nagyon korlátozták mert míg a húga lázadó volt,ő nem,a második barátnőm meg csak ilyen voltunk és veszekedett velem.
2017. nov. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél jobban nem tudja neked jelezni a lány, hogy bejössz neki. Szóval igen, valószínűleg tetszel neki.
2017. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj tud taszítóan nyomulni, akkor ő ezt kimaxolta..
2017. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem taszítónak,csak egyszerűen nem értem az ilyet.Ha kicsit vissza fogottabb lenne,lehet akkor se tudnám eldönteni.
2017. nov. 14. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Most akkor kapcsolatban vagy még vagy nem?
2017. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem
2017. nov. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!