Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy csomó életképtelen is párt talál?

Figyelt kérdés

Sok embert tudok, akikről pl el nem tudtam volna képzelni, hogy valaha is lesz barátnője, és mindig tévedtem. Legyek lenéző paraszt, elfogadom, ha ezt gondoljátok rólam. De nem értem én a dolgot. Bár nekem is lehetett volna már csajom, de én nem arra hajtok hogy legyen egy lyukam, hanem értelmes barátnőt akarok, akit szeretek is nem csak van, hogy a szükségleteimet kielégitse. Mindig ha valaki megtetszett (még olyan is akit sokan lecsúnyáznak, nekem viszont tetszett kívül belül, én nem tudtam benne mély benyomást kelteni. Sose. Mint kiderült én vagyok igazából az életképtelen, de nem értem az okát. Magamat értelmes kedves normálisnak tartottam, csúnya se vagyok, mégis egy balfék valahogy. Hogy lehet az, hogy akiket én lenéztem, azok is párt találtak? Most tartok ott, hogy ismét beleestem abba a hibába, hogy elhittem, hogy valakit érdeklek. Odafigyeltem rá, érdeklődtem felé, kedves voltam, poénkodtam, ajándékot adtam neki, kialakult iránta szeretet... aztán mint kiderült én csak barátnak vagyok neki jó ismét és most megint padlóra kerültem, és igazából csak ki kell adnom magaüból, hogy ismét talpra álljak. Hol hibázhatok? Mi hiányzik belőlem?


21F balfék panaszkodós senki


2017. nov. 15. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most azokat irigyled akik valami idióta csajjal jönnek össze, akiknek szintén csak egy "pasi" kell, és ez a kapcsolatuk hogy egyiküknek sincsenek nagy igényei?

Ezt irigyled?

Az értelmes nő ritka.

Az értelmes férfi is ritka.

Tehát eleve kicsi az esélye hogy két ritka típusú személy egymásra találjon.


És hát ott van az a fene külső. Valaki egész egyszerűen nem tetszik.

A legtöbb ember hülye. It's a fact. Egy ugyan olyan tapasztalati tény mint hogy a zárt rendszer entrópiája nő.

Szóval a legtöbb párkapcsolatban eleve nem az intellektus, a szellemesség, és a csajozási skillek révén jött össze a lány a sráccal. Hanem mert pl mindketten ugyan abban a társaságban járnak bebaszcsizni szombatonként, és hát "Mé' ne?" alapon összejöttek. Nem azért mert a srác az évszázad Casanovája, vagy olyan dumája van hogy már egy mondatától elolvadnának a nők. Hanem mert nem teszi egyik fél se magasra a mércét, amit meg kéne ugrania bárkinek is. Ha tényleg annyi a kritériuma valakinek, hogy az ellenkező nemből kerüljön ki a párja, akkor a jég hátán is talál párt.


Te brutálisan magasra teszed a mércét azzal hogy mélységet és értelmet keresel.

Mint ahogy én is. Ezért vagyunk szinglik. És ezért van az hogy mi nem tudunk bemenni egy random bárba vagy kocsmába, és onnan barátnőt szerezni. Mert nálunk nem az az egyetlen kritérium hogy nőből legyen oszt' kész.

2017. nov. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vak tyúk is talál szemet...:D

Másrészt meg fingod nincs, hogy kinek mi tetszik meg a másikban és mi alapján választ valakit. Az általános, hogy nem szeretjük a rabszolgatartást meg a seggnyalást sem túlságosan. Ha valamiből nem kapsz vissza második-harmadik jelzésre, ott kell hagyni a fenébe, mert onnantól csak idegesítő a közeledésed.

2017. nov. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát
2017. nov. 15. 02:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az értelmes nő ritka, akkor az az értelmes nő, aki összejönne egy ilyen gyökérrel, az még ritkább. Nem értem hogy mi jogon ítélkezel, nézed ki a nőt a szájukból olyan embereknek, akiket nem ismersz, ráadásul akik olyan nőkkel jöttek össze, akikhez nem fűlik a fogad.
2017. nov. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én elismerem, lehet gyökér vagyok, sőt több, mint valószínű. Viszont a te logikádat követve te is a fenti pár mondatom alapján gyökérnek mondasz engem, pedig te tényleg nem ismersz engem. Akkor ez rád nem vonatkozna?


Mellesleg én olyanokról beszélek, akiket személyesen ismerek, és tudom róluk, hogy milyenek, mennyire képtelenek az élet által gyakran a képünkbe tolt problémákat kezelni, mennyire rossz a humorérzékük, milyen gyenge a gondolkozásuk.... Elhiheted, ha te ismernéd ezeket az embereket te is ezen a vélemémyen lennél róluk. És nem is "nézem ki a nőt a szájukból", én teljesen más nőkre vágyok, csak mégis, ők megtalálták a párjukat. Igaz nem látok a kapcsolatukba, de létezik. Az én esetemben erről egyáltalán nincs szó. Minden csajjal akiknél kezdeményezek, azokkal nagyon jó, és közeli kapcsolatba kerülök, nagyon megkedvelem őket, de itt meg is reked a dolog, kapcsolatot sose látnak a dologba velem ellentétben. És van ugyan sejtésem hol szúrom el mindig, de nem tudom biztosra.

2017. nov. 15. 06:58
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 van még egy tényező, amit nem vettél figyelembe. Nem én írtam ki ezt a kérdést. ;)
2017. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is életképtelen vok.Nem is lesz nőm.
2017. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan mit értesz életképtelenség alatt? Az írásodból nekem az jött le, hogy tipikus szerény/érzelmes jófiú vagy, pedig ez nagy hiba. Pont, hogy inkább az ilyen kaliberű férfiak számítanak manapság életképtelennek, hiszen ma már a társkeresésben is inkább farkastörvények uralkodnak és a pö**méregetés meg az állatvilágot meghazudtoló tudatalatti megnyilvánulások számítanak férfiasnak (drága kocsi, izom, magasság, pénisz méret, duma/tökösség). Az erősebb kutya b***ik és ha az a kutya ronda/ízléstelen, de +185 magas, férfias alkattal és/vagy +18-as pénisszel, akkor lehetsz te bármilyen kifinomult/kedves/intelligens alul fogsz maradni a "nőstényvadászat" során. Ez nem bullshit szöveg, tényleg így van, különösen arra való tekintettel, hogy a nők sokkal inkább ösztönlények, mint a férfiak, így az értékek is más prioritásban jelennek meg náluk.
2017. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!